Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nová generace krasavců je tady: Brooklyn Beckham a Jack Ramsey, lamači pubertálních srdcí

Až tahle partička doroste, bude to paráda, co, mladé dámy?
+ Další 3 fotografie
Ať se nám to líbí, nebo ne, stárneme a spolu s námi i generace našich hezounů. David Beckham, první metrosexuál, už je dnes zasloužilý otec čtyř dětí a vrásky nečekají. Milovnice drsnějšího mužského já než zženštilého fotbalisty zase musí pozorovat, jak stárne jejich drsný idol a kuchař všech kuchařů Gordon Ramsey. Nastupující generace ale rozhodně nebude o nic ošizená, protože těmhle dvou pánům rostou nádherní synové.

Nejlepším přítelem Davida Beckhama (40) je už dlouhé roky Gordon Ramsey (48), zatímco Victoria Beckham (41) měla hodně blízko ke Katie Holmes (36), což ovšem platilo jen do doby, než se Katie rozvedla s dalším sexsymblem, bláznivým Tomem Cruisem (53) a odstěhovala se na východní pobřeží, kde se Beckhamovi až tak často nevyskytují.

Brooklyn Beckham (16) se dostává do popředí médií poslední rok, kdy výrazně stoupá počet jeho sledovatelů na všech sociálních sítích. Další dvě výrazné postavy mladého celebritního světa jsou sourozenci Smithovi, Jaden a Willow, kteří také patří mezi Brooklynovy dobré přátele.

Jak to vypadá, má se naše pubertální generace na co těšit, tohle jsou děti a také zlatá mládež, které se na vás budou za pár let usmívat z obálek všech časopisů, ostatně stejně jako jejich rodiče.

Mohlo by vás zajímat

Další články