Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nová filmová Popelka ukázala tělo v plavkách: Camila Cabello už není žádné tintítko

Camila Cabello
Zdroj: Profimedia / Showpix / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
proměna

Hudební pár Camila Cabello (24) a Shawn Mendes (23) si vyrazili užít společný den na pláž v Miami, kde zpěvačka ukázala i svou oblou postavičku v plavkách. V začátcích kariéry byla Camila velmi štíhlá, během koronavirové pandemie ale výrazně přibrala, čehož si všimli i fanoušci a média, již začali její postavu velmi kritizovat. Camila, která je také novou filmovou Popelkou, je na své tělo hrdá a negativní reakce ji neovlivňují.

Zpěvačka Camila Cabello tvoří pár se zpěvákem Shawnem Mendesem od roku 2019, kdy vznikla i celosvětově úspěšná píseň Seňorita. Jejich láska od té doby stále kvete a nic nezměnil ani fakt, že zpěvačka během koronavirové pandemie přibrala pár kil, které jí byly americkými médii a fanoušky velmi vyčítány.

Za své tělo je vděčná

Camila se rozhodla na tyhle komentáře regovat slovy: "Jsem za své tělo vděčná, dovoluje mi dělat, co potřebuji. Ženy ve skutečnosti mají křivky, celulitidu i jizvy a jsou tlusté," uvedla směrem ke článkům, kde se rozebíralo její tělo, když šla běhat do parku a vzala si top, který odhaloval její bříško.

Negativní vlna však Camilu jakkoliv neovlivnila a své tělo miluje takové, jaké je, ostatně stejně jako její partner Shawn Mendes, se kterým si nedávno užívala volné chvíle na pláži v Miami. V jednom z rozhovorů také přiznala, že ji Shawn svou láskou učinil statečnější a zralejší.

Do roku 2018 působila Camila Cabello jako jedna ze zpěvaček v dívčí skupině Fifth Harmony, pak ale došla k rozhodnutí, že chce jít svou vlastní cestou a dala se na sólovou dráhu, ve které se jí velmi daří.

Nedávno se také dočkala velké filmové role, jako herečka ztvárnila legendární Popelku v celovečerním muzikálovém snímku, který měl před dvěma měsíci celosvětovou premiéru.

V galerii se podívejte, jak se Camila během pár let proměnila.


Související články

Další články