Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nová fakta o případu, kdy byla napadena a zraněna PETRA KVITOVÁ: Muž v bekovce v minulosti kontaktoval novináře

Zdroj: Twitter, PČR
+ Dalších 5 fotografií
Redaktoři eXtra.cz jako první uveřejnili dopis, který do několika redakcí zaslal muž v bekovce. Nebo alespoň někdo, kdo se za něj vydává. Co je na případu nového?

Dne 20. prosince roku 2016 se Petra Kvitová stala obětí přepadení Do jejího bytu se lstí dostal muž v bekovce a vážně jí zranil levou ruku. Kvitová uvedla, že muž se do bytu dostal pod záminkou a pak ji pořezal na levé ruce. Policie pachatele stále nedopadla. To jsou základní fakta o případu, který šokoval nejen tenisový svět.

Zdálo se, že pachateli se z Petřina bytu podařilo dokonale zmizet a policie tápe. Jenže minulý týden někdo novinářům rozeslal naprosto šokující dopis. Ten, kdo dopis do velkých sportovních redakcí v zemi poslal, o sobě tvrdí, že je právě tím mužem, který měl Kvitovou napadnout. Jenže přichází s naprosto neuvěřitelnou interpretací osudového dne.

Prý nešlo o žádné přepadení, ale o obchod. Muž v bekovce tvrdí, že za Petrou přišel do jejího bytu obchodovat Prý má informace, které mohou zničit její tenisovou kariéru. A Kvitové údajně nabídl, aby tyto informace a materiály od něj odkoupila za 2 000 000 dolarů. Kvitová ho pak z domu vyhodila a později přes manažera kontaktovala policii s tím, že byla napadena a zraněna.

S redaktory eXtra.cz se spojili vyšetřovatelé případu. Chtěli znát bližší podrobnosti o dopisu, který má redakce k dispozici. Z rozhovoru s kriminalisty vyplynulo, že dopis existuje ve více mutacích, které se lehce liší. Muž jej prý zkusil již dříve nabízet do několika redakcí a chtěl svůj příběh prodat. Když to nevyšlo, rozeslal ho bez žádosti o honorář. První dopisy se prý objevily již před několika měsíci.

Je důležité, aby policie dopadla muže, který Kvitovou poranil. A také by bylo dobré zjistit, kdo píše podivné dopisy a posílá je novinářům. Pak se Kvitová bude moci opět začít soustředit jen na tenis.

Související články

Další články