Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nová doba: Tetují se už i miminka!

Chlapeček má image drsňáka.
+ Další 4 fotografie
Fotografka Tera ze Severní Dakoty zatoužila být originální a rozhodla se nafotit potetované děti. Jak se vám toto netradiční umění líbí? Posuďte sami.

Tera fotí děti už dlouhých deset let. Růžové mašličky a mini kravaty ji přestaly bavit, a tak se rozhodla, že přijde s něčím novým. Sněhová dětská kůže je nuda, proto se rozhodla děti „potetovat“! Barevné obrázky na dětském těle naštěstí nejsou pravé, ale na první pohled vás tento kontrast nevinnosti a tetování zarazí.

Sama Tera je maminkou 4 dětí a tetovat nevinná stvoření se rozhodla proto, aby rozbourala stereotyp. Fotografka navrhla kolekci triček a právě místo rukávů mají děti tetování. Trička navrhla pro kojence, batolata i předškolní děti, a tak na jejich fotkách můžete vidět několikaměsíční potetované miminko.

Podívejte se na její fotky a sami posuďte, zda jde o vtipný a zajímavý kontrast, nebo zda tetování prostě k dětským ručičkám nepasuje. Koupili byste dětem taková trička a dovolili jim nosit na rukou lebky, plameny nebo srdce?

Mohlo by vás zajímat

Další články