Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nová dívka vedle Jaromíra Jágra: Umí se o sebe postarat. Co o Dominice víme

Jaromír Jágr a Dominika Branišová.
Zdroj: Martin Hykl, David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
přehled
Od rozchodu českého hokejového kanonýra Jaromíra Jágra (48) s Veronikou Kopřivovou (29) uplynul už nějaký ten pátek. Už to vypadalo, že sportovec zůstane nadobro sám, pak se ale po jeho boku objevila pohledná modelka Dominika Branišová, ke které měl ve Špindlerově Mlýně hodně blízko. Kdo ona tajemná kráska vlastně je?

Jaromír Jágr měl okolo sebe v průběhu let spoustu atraktivních žen, ani s jednou z nich však nevydržel a dlouhou dobu byl sám. Proto, když se ve Špindlerově Mlýně objevil po boku modelky Dominiky Branišové, zvedla se vlna spekulací. Kdo tato krásná brunetka vlastně je?

Dominika Branišová

Atraktivní 26letá kráska z Kladna je modelkou už od svých šestnácti let. Pózovat před fotoaparátem bylo jejím snem, za kterým si tvrdě šla. Nečekala na objevení ani na castingy, do agentury zkrátka zaslala své snímky a byla přijata. Od té doby se jí velmi daří a vydělává pohádkové peníze.

Ačkoliv se modeling zdá jako jednoduchá práce, sama Dominika přiznala, že opak je pravdou. „Pokud jde o magazín nebo nějaké fashion focení, líčení a účes většinou trvají 2 až 3 hodiny. Samotné focení pak trvá celý den,“ vysvětlila.

Cestování a jídlo

K modelingu neodmyslitelně patří i cestování, které Dominika miluje. „Moje srdce patří Milánu. Co se týče Asie, některé země jsou krásné svou přírodou, ale jediné město, které mně zde učarovalo, je Hong Kong,“ uvedla Branišová.

Samotná Dominika přiznává, že se musí kvůli svým mírám s jídlem hlídat. Dobré jídlo totiž skutečně miluje a její velkou slabostí jsou sladkosti, kterým jen těžko odolává. Před 7 lety ale řekla, že by za 10 let chtěla založit rodinu. Jako maminka se ve svých chutích nebude muset tolik krotit.

Dominika a Jágr

Jaromír Jágr a Dominika Branišová byli poprvé společně spatřeni ve Špindlerově Mlýně. „Objímali se a pořád si něco špitali. Vypadali oba spokojeně,“ uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka. Zdá se tedy, že po rozchodu s Veronikou Kopřivovou by mohl hokejista znovu nalézt štěstí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy