Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Nová dimenze animální přitažlivosti: Proč jsou divoch Noid a učitelka Gábinka opět zaklesnutí do sebe?

Gábinka a Vašek se radují – mají znovu jeden druhého a pravidelný
přísun lásky.

Poté, co se vším humbukem, tolik příznačným pro lidičky z řad důležitých veřejných činitelů, oznámili před Vánoci modelka Gábina Dvořáková (25) a zpěvák Václav Noid Bárta (33) svůj první rozchod, dochází nyní opět ke svedení obou celebrit dohromady. Jelikož zjistili, že bez sebe nemohou být, jsou jejich fanoušci atakováni informací o tom, že míšení genetických informací známého páru je znovu v plném proudu.

Bárta, který se proslavil manželstvím s nejlépe vydělávající českou zpěvačkou Lucií Bílou (47), a Dvořáková, která se proslavila milostným vztahem s nejlépe vydělávajícím českým moderátorem Leošem Marešem (37), jsou již otřískaní vztahoví profesionálové. Návrat rockera ke známé učitelce z mateřské školy tak nyní dosahuje nové dimenze animální přitažlivosti, spojené s tolik potřebnou mediální atraktivitou, což těší všechny kromě novinářů, kteří se v tom budou muset chtě nechtě patlat.

Zatím prý ani jeden z aktérů neví, jak dlouho jim jejich štěstíčko vydrží, ale jsou odhodláni vytrvat minimálně do dalšího rozchodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články