Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nová dieta! Tenhle koktejl vypadá jak pro anorektičky: Je prý zdravý a nechodí se po něm na velkou!

Vypadá to jako koktejl.
Zdroj: Facebook.com

Už dlouho nepřišel nikdo s nějakou novou zaručenou dietou, která by nás zbavila nadbytečných kil. Ovšem jeden chlapec jménem Rob Rhinehart (24) a povoláním softwarový inženýr z Atlanty objevil stravu, která je nejen dietní, ale dostanete díky ní do těla i všechny potřebné živiny a hlavně nebudete téměř potřebovat chodit na velkou.

Roba už asi nebavilo do sebe ládovat tučné produkty z fast foodů, a tak se zaměřil na něco, co mu dodá to, co jeho tělo potřebuje, a hlavně tím ušetří spoustu času. Začal číst chytré knížky, které jeho mozek proměnily ve vynálezce.

"U mě doma to vypadalo jako v chemické laboratoři. Potřeboval jsem sehnat všechny známé živiny," říká Rob. Potom, co se mu podařilo lektvar namíchat, ho na sobě otestoval a prý mu to docela chutnalo. Dokonce 30 dní nejedl nic jiného a čekal, co to s ním udělá. "Cítím se teď mnohem silnější a výkonnější. Nebývám unavený a méně chodím na velkou," pochvaluje si vynálezce.

A cože v té parádě všechno je? Podle Roba to jsou vitamíny, minerály, esenciální mastné aminokyseliny, sacharidy a tuky. Ty jsou tvořeny z olivového a rybího oleje. Jako sacharidy jsou zvoleny oligosacharidy, které jsou podobné cukru, ale déle se metabolizují a tím dodávají pravidelnou dávku energie do těla. Potom už zbývají antioxidanty a probiotika a v poslední době Rhinehart experimentuje i s nootropiky.

Asi aby to mělo trochu grády. No my v eXtra.cz tenhle blaf rozhodně testovat nebudeme, to už raději amarouny od Návštěvníků.

Související články

Další články