Dnes se rozhodne, která z deseti finalistek si splní sen a získá tuto nádhernou a pěkně drahou korunku a také se bude chlubit i titulem Česká Miss 2016. Nervozita stoupá, holky už nevědí, kde jim hlava stojí, moderátoři Leoš Mareš a Libor Bouček se pilně připravují na živý přenos z pražského Obecního domu. Hlavně aby nikdo zas neodcizil korunku, jako už se to jednou přihodilo. U této by to byla vážně škoda, protože se na ní klenotníci vyřádili.

„Korunku pro dvanáctou držitelku titulu Česká Miss ručně vyrobili čeští zlatníci a zaujme moderním designem s kubistickými prvky,“ popisuje majitelka společnosti Lucie Komorousová. Šikovné ruce šperkařů pracovaly se 400 gramy stříbra, 150 akvamaríny, 200 zirkony, 11 krystaly a 28 brilianty. Všechny kameny jsou laděny do modré barvy, která symbolizuje úspěch.

Tak už máte nějakou svou favoritku? Dokážete si tipnout, která z holek se bude pyšnit na hlavě touto nádherou? My vše pro vás samozřejmě budeme sledovat, redakce eXtra.cz v Obecním domě nemůže chybět. Ale vy se zatím na přímý přenos můžete podívat dnes večer od 20.15 na FTV Prima.