Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nová Česká Miss sama rozhodně není. Tohle je její kopačka!

Michal s Leou jsou nerozluční. Budou nerozluční i nadále?
+ Dalších 15 fotografií
Novou Českou Miss se stala Lea Šteflíčková (20) a jako vždy rozdělila lid na dva tábory. Jedni jsou přesvědčeni o tom, že si vítězství rozhodně nezasloužila. Pro druhé je to neodolatelná krasavice. Není pochyb o tom, že nejvíce hotový je z ní její přítel Michal Janech. Postihne Leu kletba vítězek a pohádkový vztah ukončí?

Lea Šteflíčková je novou Českou Miss. Je jí teprve dvacet let. Pochází z Ústí nad Labem a byla vychovávána svými prarodiči, jelikož její matka žije ve Španělsku. V České Miss 2018 porazila Janu Šiškovou a Terezu Křivánkovou. Svou krásou uchvátila nejen porotu, ale i svého přítele, který má zálibu překvapivě ve fotbale.

S Michalem Janechem je Šteflíčková celé dva roky, a jak známo, většina missek se po vítězství se svým partnerem hned rozešla. Michal ale vypadá jako pěkný drsňák, co by někoho nenechal odejít z rozmaru. V minulosti působil ve FC Teplice a podle všeho to vypadá, že fotbal je jeho druhou láskou.

Uvidíme, jak dlouho bude vztah těchto dvou hrdliček ještě klapat.

Mohlo by vás zajímat

Další články