Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nová atrakce na Staromáku? Sexy máma A.N.D.U.L.A pó­zovala v centru Prahy

+ Dalších 14 fotografií
FOTO
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A nemá nouzi o zájem o svou osobu. Oblíbená influencerka a maminka půlročního synka Patrika se dřinou a odříkáním dostala za rekordně krátký čas zpět na svoji váhu a vypadá senzačně. Aneta si proto může dovolit nafotit fotky v odhalených outfitech přímo v ulicích v centru Prahy. Z jejího parádního těla musela být celá řada kolemjdoucích paf.

Anetu obdivují tisíce maminek, které se chtějí stejně jako ona dostat po porodu na vysněnou váhu. Známé influencerce se to podařilo za rekordně krátkou dobu a se svými úspěchy se chlubí na svém Instagramu, kde také radí ostatním ženám, jak být fit. A.N.D.U.L.A je zkrátka kočka, a tak se nezalekla ani focení před zraky stovek lidí. Fotilo se totiž v centru Prahy v Pařížské ulici a na Staroměstském náměstí.

Aneta vypadala ve flitrovaných šatech a sexy účesu trochu jako bohyně a trochu jako Marilyn Monroe. Maminka půlročního Patrika si odskočila na chvíli od mateřských povinností, a jak sama přiznala, focení s fotografkou Annou Koniaevou si náramně užila.

Aneta je momentálně bez partnera. Se záletným partnerem Františkem, se kterým má synka Patrika, se rozešla už dávno před tím, než porodila. Svobodnou maminku to ale zdá se příliš netrápí. S nevydařeným vztahem se už vyrovnala, a jak sama přiznala, s Františkem se kvůli synovi scházejí poměrně často. Díky jejímu nadhledu, humoru a cílevědomosti je Aneta vzorem pro tisíce žen, které se třeba ocitly ve stejné situaci a nevědí si rady.

Mohlo by vás zajímat

Další články