Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Notorický ujížděč z Hodonínska neunikl ani tentokrát. S octavií přistál na lavičkách

Pětadvacetiletého mladíka, kterého bez řidičáku policisté už jednou dostihli, jeho touha po řízení evidentně neopustila. I tentokrát sedl za volant a opět se policistům pokoušel ujet. Ani tentokrát se to však nepodařilo a auto skončilo poškozené mimo silnici. Informace o případu zveřejnili hodonínští policisté.

"I přesto, že nikdy nevlastnil řidičské oprávnění, proháněl svoji škodovku po Veselí nad Moravou. Také proto, že to nebylo poprvé, nemohl ujít pozornosti místních policistů. Na jejich znamení k zastavení však udělal pravý opak a začal ujíždět. To se mu ale po pár set metrech tvrdě vymstilo. Na náměstí Míru nezvládl řízení a vyjel na obrubník, který jej katapultoval do výšky. Neovladatelné auto se pak řítilo přímým směrem a bralo s sebou vše, co mu stálo v cestě. Mimo dopravní značku zdemoloval také čtyři lavičky u chodníku. Velké štěstí měl cyklista, který místem projížděl jen před malou chvílí," uvedl k honičce hodonínský policejní mluvčí David Chaloupka.


Ani to však mladíkovi nestačilo a pokusil se na policisty zahrát starý trik: "Jeho posledním zoufalým pokusem byla ještě snaha přesednout na místo spolujezdce, to však už situaci měla hlídka plně pod kontrolou. Nepoučitelného muže policisté velmi dobře znají, koncem září jim podobně ujížděl v luxusním audi a i tehdy se snažil vymluvit, že auto neřídil. Zákonitě tak skončil v policejní cele a přišel i o svůj vůz, nabourané auto mu policisté zabavili," dodává mluvčí.

Zdroj náhledové fotografie a videa: Policie ČR

Související články

Další články