Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nosková s kamarádkou předvedla líbačku, při které by se orosila i Aneta Langerová

Míša Nosková se teď radši líbá s holkami.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 5 fotografií

V září už to bude rok, co zpěvačka Míša Nosková přiznala, že se rozvádí se svým manželem Janem Horsákem, s nímž má dceru Elišku. Od té doby to pořád vypadá, že je sama, něco se šušká, ale to jsou klepy, protože Míšu teď zajímá hlavně kariéra a to jdou muži stranou.

A když zrovna není po ruce chlap, má zpěvačka kamarádku, s níž na veřejnosti předvádí scény jak z lesbického představení o dvou ženách, které samy ztroskotaly na ostrově a při lakování nehtů na nohou jim to trochu ujelo. Holky spolu tráví volný čas, zpívají spolu v divadle a to další už raději nechme na představivosti.

Na soustředění letošního ročníku Muže roku se před objektivy fotografů líbaly tolikrát, že to vypadalo jako natáčení remaku proslulého klipu Láska je láska. Míša si zkrátka pořádně užívá, poslední dobou hodně prokoukla, tak jí ten exhibicionismus tentokrát odpouštíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články