Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Nosková kolaboruje s muslimy? Její nový přítel vypadá jak z turecké telenovely!

Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 5 fotografií
Zpěvačka Michaela Nosková (31) má nového chlapa! Na své trojkové silikony ulovila německého fotografa Thomase Lichtenwaltera. Její nový přítel vypadá hodně exoticky, trochu nám připomíná Onura Aksala z turecké telenovely Šeherezáda - Tisíc a jedna noc.

„Známe se sice dva roky, ale do vztahu jsme vlétli až teď o silvestrovské party. Dali jsme si polibek, pak další a další... A bylo vymalováno. Z přátelského vztahu jsme přešli na partnerský a je to paráda,“ vykřikuje do světa Míša Nosková (31) A láska je to oboustranná.

„Míša se mi líbila už od začátku, co jsme se poznali, a nejen proto, že je krásná žena, ale i skvělá zpěvačka a fajn holka. Klaplo to ovšem až nedávno, takže platilo, že všechno má svůj čas,“ doplnil Thomas, se kterým Míša mluví anglicky.

Milenci spolu zatím nebydlí a udržují vztah na dálku. Takže uvidíme, jak dlouho budou hrdličky ještě vrkat. Pokud by ale Thomas našel práci v Praze, prý by se za Míšou přestěhoval. Thomas už zná Míšinu dceru Elišku (4), ona zas jeho dva syny. Bože, to je tak zamilované, až tomu nevěříme. Nedělá si Míša na něco PRko, napadá nás tak... Vždyť je to zdatná obchodnice, své silikony si nechala udělat za reklamu a teď na ně loví Němce.

Související články

Další články