Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nositel nejvyššího ocenění zmasakroval přítelkyni: Oblečen jako Napoleon měl dvě paže v batohu

Nositel nejvyššího ocenění zmasakroval přítelkyni: Oblečen jako Napoleon měl dvě paže v batohu
Zdroj: Profimedia.cz
odporné
Oleg Sokolov se sám usvědčil z vraždy, když spadl do řeky s batohem, ve kterém měl dvě ženské paže a policie v jeho domě našla zbytek těla. Napoleonský expert Oleg Sokolov je nositelem francouzského nejvyššího státního ocenění, Řádu čestné legie. Rozsekané tělo patří jeho studentce a přítelkyni.

Petrohradská policie zadržela napoleonského experta Olega Sokolova kvůli podezření, že zabil svoji studentku a přítelkyni. Nositel nejvyššího francouzského státního ocenění se snažil zbavit rozsekaného těla, ale spadl při tom do řeky.

„63letý muž byl zachráněn z řeky Mojky,“ nechala se slyšet policie bez jakýchkoliv podrobností. Místní média informují o tom, že Oleg byl značně pod parou, když chtěl do řeky vyhodit batoh, ve kterém se našly dvě ženské paže a zbraň.

Ruská zpravodajská agentura TASS citovala policejní zdroje, podle kterých je zavražděná žena Olegova čtyřiadvacetiletá studentka a přítelkyně. Policie následně šla do domu Olega, kdy našla zbytky těla mladé Anastázie Ješčenko.

„Když došlo k takovému ohavnému zločinu, ke kterému se můj klient přiznal, bylo to pod vlivem silných faktorů - možná patologické intoxikace nebo dočasného šílenství,“ řekl Sokolovův advokát Alexander Pochujev. Informuje o tom rozhlasová stanice Svobodná Evropa.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy