Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nosíte spodní prádlo? Protože já ne! Dara Rolins na sebe prozradila víc, než byste čekali!

+ Dalších 69 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins (45) je jednou z nejvíce sexy žen českého a slovenského šoubyznysu. Na svém profilu nedávno ukázala nejen své pekelně krásné tělo, ale prozradila i něco, z čeho se pánům zřejmě orosí čelo.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins na sobě denně maká, a tak udržuje své tělo ve formě. I když je už dávno maminkou a táhne jí na šestačtyřicet, je v té nejlepší formě a vůbec se nemusí zdráhat či zahalovat, právě naopak. Je to nejžhavější milfka v Česku i na Slovensku.

Na sociálních sítích ráda provokuje své sledující a nedávno se ukázala v průhledném krajkovaném body a odhalila toho víc než kdykoliv jindy. Kromě toho ale detailně popsala i to, jak nenosí spodní prádlo.

„Nosíte spodní prádlo? Pořád a všude? Protože já ho vždy a všude nenosím. Řekla bych, že jsem z kategorie sběratel. Těm nejlepším kouskům neodolám asi stejně jako botám na podpatku. Jsou sexy, ale než opustím dům, dost často ztratím trpělivost a odvahu.“

Nakonec ještě Dara dodala: „A to si moc dobře uvědomuji, že dobré spodní prádlo a vysoké podpatky dokážou hýbat světem.“ Je zajímavé, že Dara otevřeně mluví o tak osobní věci, ale je vidět, že nemá co skrývat a hlavně její tělo je natolik dokonalé, že si může dovolit úplně cokoliv.

Mohlo by vás zajímat

Další články