Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Nosíte gumičku na zápěstí? Podívejte se, jak dopadla tahle žena! Už to nikdy neuděláte

+ Další fotografie
Příště až si budete dávat gumičku na zápěstí, vzpomeňte si na Audree Kopp. Ta totiž kvůli naprosto běžnému zvyku málem přišla o život!

Z gumičky se dostaly pomocí pórů do těla bakterie a ty mladé Američance způsobily hned tři typy infekce.

„Vůbec jsem tomu ze začátku nevěřila. Myslela jsem si, že je to kousnutí od pavouka nebo něco takového. Rozhodně ne z nošení gumiček,“ uvedla Audree pro WLKY.

Jenže bulka na její ruce se stále zvětšovala a rudla. Dívka tedy nakonec zamířila do nemocnice a lékaři jí okamžitě nasadili antibiotika. Jenže ani ty nestačily a Audree musela na operaci.

„Všichni by si měli dát pozor. Rozhodně nemůžete dávat všechny ty gumičky na zápěstí. Způsobuje to kožní problémy a dokonce i infekce,“ potvrzuje doktor Amit Gupta.

Kdyby se navíc Audree nepodařilo zachytit infekci v raném stádiu. Mohla dopadnout daleko hůře.

„Jak se vám to jednou dostane do krevního oběhu, tak můžete upadnout i do kómatu. Vaše tělo přestane fungovat,“ ví Američanka a proto se snaží lidi varovat alespoň prostřednictvím Facebooku. Na něm zveřejnila svůj příběh a doprovodila jej i drsnými fotografiemi z průběhu onemocnění.

Snímky, které sdílejí tisíce lidí, si můžete prohlédnout v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články