Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nosíky jako přes kopírák: Podívejte se, jak vypadaly slavné ženy před plastikou nosu

Nosíky slavných žen.
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
estetika
Říká se, že lháři mají dlouhé nosy. V Hollywoodu ale spíše platí, že čím větší lež, tím menší nosík. O tom ví své řada celebrit, které podstoupily plastiku. I když to některým opravdu prospělo, některé ženy upravit nos nepotřebovaly. Ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát!

I když se jedná o nesporně talentované ženy, ke kráse si některé dopomohly plastickými operacemi. Mezi kráskami Hollywoodu byste jen těžko hledali takovou, která se pyšní dokonalou přirozeností. Mezi nejčastější plastiky patří plastika nosu, kterou podstoupila celá řada hereček a zpěvaček. K vidění je tak mezi těmito kráskami jeden typ nosíku, který nosí všechny.

I když některým ženám bezpochyby operace pomohla, některé si ji mohly odpustit. Například Heidi Klum měla téměř totožný nos ještě před operací. Opěvovaná zpěvačka Adele se za několik let úplně proměnila. I když za svými plnými křivkami si vždy stála, svůj širší nos svěřila do rukou plastických chirurgů. Je pravda, že Adele operace nosu opravdu prospěla. Stejně tak aktuálně nejlépe vydělávající herečce Scarlett Johansson Ta se také nepyšnila úplně ukázkovým nosem.

Hodně diskutované byly také plastiky herečky Meghan Fox (33). Ta si kromě několika zákroků na obličeji nechala změnit i barvu očí. Narodila se totiž jako hnědooká. Velkou proměnou prošla i sestra slavné Kim Kardashian (38) Khloe. Ta se změnila takřka k nepoznání. Za poslední roky zhubla přes dvacet kilo, obarvila si vlasy na blond a podstoupila plastiku nosu.

Podívejte se do naší galerie na další hvězdy, které podstoupily plastiku nosu. Co myslíte, které operace prospěla?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy