Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nošení masek i milionový vstup: Co se děje za zdmi nejluxusnějšího erotického klubu světa

Exkluzivní erotický klub SNCTM.
Zdroj: Profimedia
Exkluzivní klub

SNCTM je označován jako nejluxusnější sexuální klub na světě. Jen dostat se dovnitř je nadlidský úkol, a pokud člověk nemá na bankovním kontě miliony a alespoň roční členství, může na vstup zapomenout. Web Daily Star nyní přinesl exkluzivní reportáž, v níž přiblížil, jak to v takovém klubu vypadá.

Elitní losangeleský klub SNCTM za svými dveřmi vítá pouze bohaté, slavné a vysoce atraktivní členy společnosti. Ale ani to není zárukou, že se do klubu právě tito jedinci dostanou. Musí také zaplatit členský poplatek, který činí až 60 tisíc liber (až milion osm set tisíc korun, pozn. red.) ročně za členství. Kromě toho musí být všichni členové schváleni od dalších členů klubu.

Klub založil v roce 2013 herec a filmový producent Damon Lawner v Beverly Hills a zařízení nabízí nejen nadstandardní služby, ale také prostředí světové smetánky. Večírky se totiž pořádají nejen v Kalifornii, ale také v Miami, New Yorku, Kyjevě nebo Moskvě. Na akce přicházejí členové zahaleni v luxusním prádle, elegantních oblecích a také maskách, aby neodhalili svou identitu.

Exkluzivní vstup jen pro vyvolené

Web Daily Star však přinesl exkluzivní reportáž jednoho páru a také zaměstnankyně, díky čemuž bylo více přiblíženo, jak to v takovém klubu vlastně vypadá. Pár dorazil do SNCTM oblečen ve formálním oděvu a pod ním měl svůdné spodní prádlo. „Jakmile zastavíte na tajném místě, ochranka vám otevře dveře od vašeho vozidla, pomůže ven a doprovodí vás k předním dveřím. U nich vás přivítá profesionální vrátný, zeptá se na jméno a pustí vás nahoru soukromým výtahem,” popisuje pár.

„Než vstoupíte do luxusního apartmánu, který se ukázal být třípatrovým penthousem, další člen ochranky vás zkontroluje a poté VIP hostitel doprovodí k soukromému stolu, kam ihned servírka přinese láhev vašeho oblíbeného nápoje. Pro nás to byl gin a skotská,” říkají dále. Dodávají také, že po nalití drinků přijdou na řadu modelky oblečené v luxusních kostýmech.

Klienti bývají velmi uctiví

Také jedna ze zaměstnankyň pro již zmíněný web zavzpomínala na jedno své představení: „Byla jsem nahá, svázaná a zavěšená na laně před publikem,” nechala se slyšet. „Klienti bývají velmi uctiví. Tento klub pečlivě vybírá mezi všemi přihlášenými, kteří jsou seznámeni se striktními pravidly,” vysvětluje zaměstnankyně. Nejdůležitější je souhlas, a to i k doteku. Pokud to host poruší, je navždy vykázán z klubu.

A proč se vůbec žena rozhodla v SNCTM pracovat? „Je to neuvěřitelně obohacující pocit. Tyto silné zážitky mi pomohly změnit pohled na lidskou sexualitu,” dodává žena, která tím dává najevo, že samotná komunita je pro ni důležitější, než se setkávat s bohatými a vlivnými lidmi.

Související články

Další články