Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nosek o otázce záchodového prkénka: K čůrání vsedě nutím i své kamarády!

Půvabná Zuzana je velmi podobná zpěvačce Báře Polákové.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
zvyklosti

Jaromír Nosek (44) se rozpovídal o své účasti v reality show Výměna manželek. I když kamery odhalily, že je puntičkář na úklid a nečůrá vestoje, on je spokojený. Výměna ho prý bavila a pedant na močení v sedě není jen jeho partnerka. Herec tím tyranizuje i své kamarády. Co dalšího řekl v rozhovoru pro televizi Nova?

Výměna ho bavila

Oblíbené reality show Výměna manželek, kterou mohou diváci sledovat každou středu večer na Nově, se tentokrát zúčastnil herec Míra Nosek. Ten poslal svou milovanou partnerku Zuzanu na dlouhých deset dní k Richardovi a sám si domů nastěhoval náhradní manželku Živu.

"Člověk z toho byl nervózní, že takovou věc dělá. Když si na to zvykl, najednou to zase v plánu nebylo, protože to mělo být původně někdy v říjnu. Pak si člověk odvykl, ale pak zase bylo jasné, že se to stane. Matně si pamatuju, že to bylo úplně v pohodě. Byla to taková sonda do úplně jiných lidí, než jsme my," prozradil v rozhovoru pro TV Nova s tím, že si celé natáčení moc užil.

Oblíbený herec se přiznal, že ho blízcí z důvodu účasti ve Výměně považovali za blázna. "U nás v rodině se tomu nejdřív smáli, nevěřili tomu, mysleli si, že si dělám srandu. Ale pak to brali úplně normálně," svěřila se Jaromírova přítelkyně.

Toaletní prkénko

Zuzana si v pořadu vyzkoušela, jaké je to starat se o domácnost, ve které žijí tři děti. Největší problém ale řešila s hlavou rodiny Richardem. Noskova partnerka se totiž nedokázala smířit s tím, že Ríša stojí u čůrání a nechává po sobě zvednuté záchodové prkénko. Zuzana svému náhradnímu partnerovi vmetla do tváře, že se s tím nehodlá smířit a že Jaromír si na toaletě vždy sedá.

Tehdy si Zuzana zřejmě neuvědomila, že kvůli jejímu prohlášení bude mít Míra z ostudy kabát. Herci ale údajně nevadí, že prozradila tak intimní věc. "To je v pohodě. Jenom ten záznam bohužel neukazuje, co je ten důvod toho čůrání vsedě. Když se ultrafialovou lampou posvítí na záchod, jde o ty pocákaný stěny tím, jak se to odráží z té mísy. Takže to je ten důvod," vysvětlil Jaromír, proč se rozhodl vykonávat malou potřebu zásadně takto.

"Není to určitě potřebou sedět, že bych měl nějaké urinální problémy. Je to kvůli pořádku. Já to takhle chci a nutím i své kamarády, když jsou u nás. A pak je vždy přistihnu, že to nedělají," doplnila hvězda seriálu Vyprávěj nebo filmů Učastníci zájezdu a Rebelové. Zuzana zase se smíchem uvedla, že chtěla Ríšu motivovat a zkusit si, jestli ho dokáže "záchodový problém" přeučit.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy