Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Noidovy potenciální matrace pláčou: Tahle roštěnka střídá Bučkovou!

Noid a jeho Nikola
Zdroj: Hermina

Pokud za poslední tři dny výrazně narostl počet sebevražd pražských roštěnek, není se co divit. Buldozer dívčích srdéček Vašek Noid Bárta (32) dal totiž jasně najevo, že už má za Elišku Bučkovou (23) náhradnici.

"Ano, poznáváme se, chodíme ven," přiznal eXtra.cz Bárta, kterého s barmankou Nikolou (28) seznámil bratr, pro kterého do roku 2011 pracovala v jeho pražském podniku a dnes se ohání za pípou nedaleko Staroměstského náměstí.

No tak dobře, dělá konkrétně v Deanu, kdyby jí někdo z vás chtěl jít zkusit Noidovi přebalit.

Noid novou lásku nijak nezapírá, i když nadšený z medializace sympatické rajdy není: "Takhle brzy jsem to v plánu neměl," přiznává s tím, že to není poprvé, co byl bulvár rychlejší.

To jeho ex na to jde jinak, od lesa. Bohatého synka Jakuba Malinu (25) zapírá, jak může, ale v sobotu po půlnoci se s ním "inkognito" zjevila v baru Kozička a odtud spolu odjeli taxíkem, aby následně pár dnů tvrdila, že jsou jen kámoši.

"Až budu mít kluka, budete první, kdo se o tom dozví," napsala nám dnes a my se můžeme jen dohadovat, jak moc o víkendu s pohledným a pohádkově bohatým Malinou utužovala kamarádství.

Související články

Další články