Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Noidova Gábina hledá útěchu u plastického chirurga. Kdo je vůbec tento postarší muž?

Zdroj: instagram
+ Dalších 28 fotografií
Manželství Gabriely Dvořákové (28) a zpěváka Václava Noida Bárty (36) je u konce a začíná rozvodová tahanice. Gábina mezitím našla útěchu v náruči plastického chirurga, který jí vymodeloval krásná prsa. Jenže co je vůbec tento postarší elegán zač?

Manželství Gabriely Dvořákové a zpěváka Václava Noida Bárty je u konce. Nejdříve to vypadalo, že se jejich vztah rozpadl kvůli krásné Gábině, která měla Noida podvádět s plastickým chirurgem. Pak vypluly na povrch další šokující informace. Vašek je prý alkoholik a měl problémy s drogami! Manželé na sebe veřejně kydají hnůj a zřejmě je vůbec nezajímá, že se to může dotknout jejich malé dcery Terezky

Gábina utekla od Noida rovnou do náruče plastického chirurga Patrika Paulise (46), se kterým společně vyrazili už na Česko-Slovenský ples. Později se zjistilo, že to s ním táhne už aspoň od konce roku. Takže přesně věděla, kam od Noida utíká. "Stýkají se minimálně už od listopadu," řekl eXtra.cz zdroj z Gábinina okolí.

Kdo je ale její nový vyvolený? Podle informací Blesku je plastický chirurg pořád ženatý s terapeutkou Lenkou a mají spolu dvě děti. Jeho manželka je navíc sexy blondýna! Možná je o trochu klidnější než Noid nebo mají otevřený vztah Uvidíme, jak tento čtyřúhelník dopadne!

Související články

Další články