Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Noida potkalo před Vánoci neuvěřitelné štěstí: Ušetřil půl mega za dárky! Už totiž nechodí s Dvořákovou! Co napsal na Facebook a jak bude slavit?

Noid si může gratulovat, už nebude chudý!
Zdroj: herminapress.cz, Facebook

Vaška Noida Bártu (33) potkalo před svátky neuvěřitelné štěstí!

Vánoce bude trávit bez své dosavadní přítelkyně Gábiny Dvořákové (25), reprezentantky aljašského Klondajku v opalování, která už takto v minulosti potěšila odchodem boháče Leoše Mareše (37) a Jakuba Malinu (26).

Noid logicky zatím trpí, protože Gábina je fakt hezká a v posteli umí, a navíc je Bárta citlivý a hodný člověk, kterého taková věc hodně rozhodila, ale redakce eXtra mu vzkazuje, ať nevěší hlavu, protože už si na něj na tuty brousí zuby další hejno krasavic, taky během několika týdnů udiveně zjistí, že má k dispozici mnohem více hotovosti než za celý poslední rok dohromady!

Noid ráno na svém Facebooku potvrdil informaci portálu super.cz a z jeho statusu bylo znát, že je mu smutno, ale netřeba ho litovat, protože větší štěstí ho nemohlo potkat!

Takže Noide, šup si najít nějakou převoznici a redakce ti do divadla posílá šampaňské, protože to se prostě musí oslavit!

Související články

Další články