Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Noid vrací úder nevěrné Gábině: Dělá ze mě feťáka, ale chce, abych ji živil!

Vyměnila ochlastu za doktora!
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Tak tohle možná nikdo nečekal! Manželství Vaška Noida Bárty a Gábiny Dvořákové šlo definitivně do kytek. Co nejprve vypadalo jako důstojný a poklidný rozchod, se změnilo v ostrou slovní přestřelku v médiích. Gábina se svěřila se skutečným důvodem jejího odchodu a Vašek z ní udělal poběhlici a zlatokopku! Toliko k poklidnému rozvodu.

Gábina Dvořáková (28) učinila v pořadu TopStar šokující prohlášení: „Faktem je, že Václav se i díky mně zbavil závislosti na drogách, ale alkoholu nikoliv. Několikadenní pití alkoholu vždy končilo prohloubením Václavových psychických problémů, s nimiž byl i v psychiatrické léčebně.“ Jeho potíže, následované agresivitou jsou prý pravým důvodem jejího odchodu. Gábina nechce dovolit, aby jejich dcera byla někdy svědkem Noidovy agrese.

Dále uvedla, že pokud do jejího života vstoupil někdo, kdo jí je oporou, nebyl to důvod rozchodu. Tím neměla na mysli nikoho jiného než svého plastického chirurga Patrika Paulise, který jí tak pěkně vymodeloval poprsí. "Je to lékař, inteligentní člověk, snaží se nám pomoci. Ano, mám oporu. Netajím se tím.“

Noida její prohlášení pěkně rozesmutnilo, a tak jí vrátil úder. „Každý nevěrník hledá důvody, proč rozbil rodinu. Na jednu stranu ze mě dělá ochlastu a feťáka, na druhou stranu chce, abych ji živil a dal jí svou kreditní kartu," uvedl Noid pro Blesk.cz.

Vypadá to, že jsou oba docela pod tlakem, když si vzkazují takové ohavnosti skrz média. Každopádně tu máme jeden pěkně divoký rozvod na obzoru. Na jedné straně tu máme feťáka a alkoholika, na té druhé nevěrnou zlatokopku. Jsme docela zvědaví, jak tohle nakonec dopadne!

Související články

Další články