Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Noid reaguje na smrtelnou nehodu milence své manželky: Nebyl v tom úmysl!

Gábina má nového chlapa?!
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Plastický chirurg Patrik Paulis měl tragickou nehodu na Příbramsku. Čelně se střetl s dodávkou, ve které na následky nehody zemřel muž (†68). Jeho spolujezdkyně byla těžce zraněna a musel ji do nemocnice odvézt vrtulník. Chirurg Paulis utrpěl lehčí zranění a stále je v šoku.

„Oživoval jsem ho, ale… Jsem z toho velmi zdrcený. Já sám mám lehčí zranění. Ještě nevím, co se bude dít. Vyšetřuje to nyní policie,“ uvedl Paulis pro eXtra.cz s tím, že nehoda se stala již v pátek.

Podle tiskové mluvčí příbramské policie vjel šestačtyřicetiletý muž v pravotočivé zatáčce do protisměru a čelně se srazil s projíždějící dodávkou. „U řidiče terénního vozu, se kterým se auto několikrát otočilo kolem osy a skončilo v příkopu, byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Utrpěl jen lehká zranění,“ řekla Blesku policejní mluvčí Monika Schindlová.

Chirurg je z celé události stále v šoku a stále myslí na muže, který nehodu nepřežil i ženu, která jela v autě s ním. K celé tragické události se vyjádřila i jeho partnerka Gabriela Dvořáková. „Dozvěděla jsem se o tom. Velice mě to mrzí, především kvůli ztracenému lidskému životu. Přeji zraněné, ať se zotaví a Patrikovi hodně sil,“ řekla serveru Expres.cz.

Ke smrtelné nehodě se vyjádřil i zpěvák Václav Noid Bárta (37), který se milence své manželky zastal. „Je to strašná tragédie. Moc se modlím, aby přežila aspoň ta paní. Pokud bude mít vůli žít. Není to o milenci mé ženy, co mi rozvrátil manželství. To je o strašné události. Vím, že mu Gábina bude stát po boku, pevně ho podporovat. Pana Paulise čekají těžké časy. Určitě v tom nebyl úmysl, alkohol, drogy či něco jiného. Tomu nevěřím,“ řekl eXtra.cz a podobné vyjádření zaslal i dalším redakcím.

Související články

Další články