Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Noid bude podruhé otcem: Dítě mu porodí přítelkyně, která vypadá jako Gábina

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
těhotenství
Václav Noid Bárta (38) na svém Instagramu oznámil radostnou novinku. S partnerkou Eliškou Grabcovou, s níž je ve vztahu už druhým rokem, čeká miminko.

Zpěvák a herec Václav Noid Bárta se stane podruhé tatínkem. Miminko mu porodí jeho přítelkyně, tanečnice Eliška Grabcová, s níž je Bárta ve vztahu dva roky. Radostnou novinku oznámil herec na Instagramu u videa, kde jeho partnerka tančí.

Václav se nyní těší, až si poprvé pochová své miminko. „Byl to nádherný den. Natáčeli jsme film a pak mi moje milovaná Eliška řekla, že čekáme miminko. Jsem šťastnej chlap,“ napsal dojatý Bárta.

Bárta už má z předchozího manželství s Gabrielou Dvořákovou, která v loňském roce porodila dcerku svému manželovi Petrovi Švamberovi, čtyřletou Terezku. Stane se tak dvojnásobným otcem. Pro server Super.cz sdělil, že děťátko by se mělo narodit v polovině prosince.

Související články

Další články