Ani Hana GregorováOndřejem Koptíkem si nenechali ujít páteční premiéru nového muzikálu Františka Janečka Fantom opery. Není pochyb, že to věkově vzdálenému páru v poslední době náramně klape.

Soudě dle jejich chování je to ale Gregorová, kdo momentálně udává ve vztahu tempo. Zvěsti o tom, že herečku trápí bolesti levé i pravé nohy, zjevně patří minulosti. Rázného kroku Gregorové si nešlo nevšimnout, o dvaatřicet let mladší Koptík byl vždy za ní. Ale jako věrný partner jí ani na vteřinu nepřestal tisknout ruku!

Před nedávnem se s Gregorovou usmířili i její potomci, kteří se s ní po návratu ke Koptíkovi přestali bavit. „Ondra s Rolou jí psali, že by se s ní rádi setkali,“ prozradil eXtra.cz zdroj, který má k herečce blízko.

Možná je ke vstřícnému gestu vyburcovala obava o maminčino zdraví. „Měla s tím velké trápení hlavně přes prázdniny. Byla prakticky pořád u doktora a Ondřej jí při chůzi hodně pomáhal. Tím, že zatěžovala nadměrně druhou nohu, začala jí zlobit kyčel,“ svěřil eXtra.cz dále zdroj.

S bolestmi už se ale očividně Gregorová nepotýká, anebo se její stav přinejmenším hodně zlepšil!