Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nohy přestaly zlobit a Gregorová vyrazila ven! Ondřej Koptík za ní věrně cupital

Gregorová s Koptíkem vyrazili do společnosti.
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 13 fotografií
Strach o zdraví Hany Gregorové (65) je to tam, herečka je po komplikacích s nohama vitálnější než kdy dřív. Na premiéře nového muzikálu Františka Janečka (74) to byla právě ona, která za sebou vláčela milence Ondřeje Koptíka (33). Ten nasadil výraz, jako by neuměl do pěti napočítat.

Ani Hana GregorováOndřejem Koptíkem si nenechali ujít páteční premiéru nového muzikálu Františka Janečka Fantom opery. Není pochyb, že to věkově vzdálenému páru v poslední době náramně klape.

Soudě dle jejich chování je to ale Gregorová, kdo momentálně udává ve vztahu tempo. Zvěsti o tom, že herečku trápí bolesti levé i pravé nohy, zjevně patří minulosti. Rázného kroku Gregorové si nešlo nevšimnout, o dvaatřicet let mladší Koptík byl vždy za ní. Ale jako věrný partner jí ani na vteřinu nepřestal tisknout ruku!

Před nedávnem se s Gregorovou usmířili i její potomci, kteří se s ní po návratu ke Koptíkovi přestali bavit. „Ondra s Rolou jí psali, že by se s ní rádi setkali,“ prozradil eXtra.cz zdroj, který má k herečce blízko.

Možná je ke vstřícnému gestu vyburcovala obava o maminčino zdraví. „Měla s tím velké trápení hlavně přes prázdniny. Byla prakticky pořád u doktora a Ondřej jí při chůzi hodně pomáhal. Tím, že zatěžovala nadměrně druhou nohu, začala jí zlobit kyčel,“ svěřil eXtra.cz dále zdroj.

S bolestmi už se ale očividně Gregorová nepotýká, anebo se její stav přinejmenším hodně zlepšil!

Související články

Další články