Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nohavicova fotka s Tomiem Okamurou rozdělila jeho fanoušky: Jedni ho hájí, druzí nenávidí

Tahle fotka vyvolala hodně otázek.
Zdroj: facebook.com
Oblíbený zpěvák Jaromír Nohavica se potkal v supermarketu s Tomiem Okamurou, který je znám svými radikálními názory vůči uprchlíkům, a rázem se z jedné nevinné fotky stala debata, která rozdělila zpěvákovy fanoušky na dva tábory.

Stačila jedna fotka, k tomu pár slov a problém je na světě. Populární zpěvák Jaromír Nohavica se potkal na nákupech v supermarketu s Tomiem Okamurou, kterého jedna polovina lidí nemůže ani cítit kvůli jeho postoji k uprchlíkům a druhá mu div nelíbá ruce.

Nohavica se o setkání vyjádřil slovy, že Tomio Okamura je sympaťák a ten mu jeho náklonnost samozřejmě obratem vrátil. Podle šéfa strany Svoboda a přímá demokracie je spojují podobné názory na soudobou problematiku s uprchlíky.

„Potkal jsem se v Ostravě s Jarkem Nohavicou, popovídali jsme si a jsem rád, že máme podobné názory na aktuální palčivé problémy. Těším se na další setkání a přeji Jarkovi, ať se daří!“ napsal na svůj Facebook Tomio Okamura.

Tento post vyvolal opravdu nevídanou vlnu reakcí lidí na sociálních sítích. Je skupina lidí, kterým je to úplně jedno a v komentářích to dávají hodně znát. Pak tady jsou ale ti, kteří se značně rozchází ve svých názorech.

Další strana oba dva vlivné muže podporuje a je ráda, že sdílí společný názor. Ostatní nešetří urážkami a posměšky na stranu zpěváka. „Opravdu jsem si nemyslel, že se pan Nohavica někdy sníží k něčemu takovému,“ píše se v komentářích.

Je vidět, že jedna kontroverzní fotka dokáže v lidech vyvolat opravdu neskutečné emoce. Objevují se i takové reakce, že pokud se pan Nohavica ztotožňuje s Okamurovými názory, tak se doslova zbláznil a stává se z něj senilní pán. Jiní ho zase oslavují. Jaký názor na věc máte vy?

Související články

Další články