Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Noha v sádře a vytrhané zuby: Karolina Gudasová je polámaná. Hvězda NHL se stará o domácnost

Noha v sádře a vytrhané zuby: Karolina Gudasová je polámaná. Hvězda NHL se stará o domácnost
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
pekelný týden
Zpěvačka a herečka Karolina Neuvirthová Gudasová (28) si za jediný týden "užila" doktorů až až. Stihla si totiž zlomit pravou nohu a po návštěvě zubaře odcházela bez tří zubů. V domácích pracích jí teď musí pomáhat její manžel a hokejista v jedné osobě Michal Neuvirth (32).

Běžný pracovní den se z minuty na minutu změnil v bolestivý zážitek, když Karolina Neuvirthová Gudasová ráno nešikovně stoupla na kámen na chodníku. "Šla jsem do auta a na našem chodníčku jsem šlápla na kámen, po kterém mi noha sjela," vylíčila pro Blesk manželka brankáře Michala Neuvirtha a sestra hokejového obránce Radka Gudase. "Budu ji mít 5 až 6 týdnů," smutnila herečka kvůli sádře.

Manžel jako velká opora a pomocník

Jen pár dní nato se vydala ke svému zubaři a odcházela rovnou o tři osmičky lehčí. "Noha je horší, zuby za dva dny už bolet nebudou," podotkla Neuvirthová a na Instagramu vytržené zuby sdílela. Také se pochlubila, čím musela kvůli své špatné pohyblivosti zaúkolovat svého milovaného muže. Hokejista ze Sparty vzal do ruky vysavač a jal se pomáhat.

"Je fajn vědět, že zastane všechny funkce, když se mi něco stane," radovala se Karolina a Michala tím vychválila do nebes. Co se týče její dětské show Karol a Kvído, program narušen není a má dost materiálu.

Související články

Další články