Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Noční vzkaz z Itálie! V 5 hodin ráno Dáda Patrasová vzkázala: Felix je prolhaný podpantoflák!

Dáda si v Itálii užívá s milencem romantiky, ale na Felixe se zlobí.
+ Dalších 21 fotografií
Manželská nenávist se vyostřuje! Mezitím, co se idol dětských srdcí Dáda Patrasová (61) ve slunné Itálii pořádně vyprsila a ukázala své křivky jen v plavkách, její manžel Felix Slováček (74) nezahálel. Do redakce eXtra.cz zaslal snímky, jak si se svou mladou partnerkou Lucií Gelemovou užívá ve Slovinsku. Jenže to pořádně namíchlo Dádu a dnes v 5 hodin ráno napsala redaktorovi SMS zprávu, kde se nevybíravě opřela nejen do manžela, ale i jeho kočičky.

Jsou jako malé děti! Dáda se před dvěma dny vytasila se snímky, které na Instagramu sklidily obrovskou chválu, když napostovala snímky s přítelem Vitem a hlavně odhalila svou figuru jen v plavkách. Její obří hrudník nenechal v klidu ani mladší pány. Manžel Felix Slováček ovšem nechtěl hrát druhé housle a zaslal nám snímky, z nichž je patrné, že s milenkou Lucií Gelemovou si dopřávají dovolenou ve Slovinsku. A to neměl dělat!

Herečka se rozhodla, že to jen tak nenechá, a v 5 hodin ráno zareagovala. „Musím reagovat na Váš článek. Manžel je notorický lhář a pod pantoflem té… musí pískat, jak ona přikáže. Je to smutné,“ napsala redaktorovi eXtra.cz. Proč zrovna Felix musí pískat, jak Lucie přikáže, je záhadou. Ale prostě emoce si občas dokáží vybrat krutou daň.

Je tak evidentní, že oba manželé svou lásku nemají ještě vyřešenou. A bylo by to divné, když spolu téměř čtyřicet let tvořili stabilní pár. Než se Felixovi splašil jeho saxofon…

Mohlo by vás zajímat

Další články