Vytvořil desítky slavných rolí, vaši rodiče jej milují ve snímku Dobré ráno, Vietname! a vaše děti zase jako kouzelnou paní Doubtfireovou.

Herec, komik, hudebník, zpěvák, prcek s velkým charismatem. Robin Williams (†63) měl ale i jiné stránky osobnosti, stejně jako nejeden umělec nořící se celou svou osobností do role. Deprese.

Celoživotní boj s psychickou poruchou, která je mnohými bagatelizována a nechápána. Robin Williams, ten, který bavil celý svět, byl v pondělí 11. srpna nalezen mrtev ve svém domě v Kalifornii, jeho manželka Susan Schneider potvrdila, že rodina přišla o otce a manžela a filmový svět o jednu z velkých osobností.

„Dnes jsem ztratila manžela a nejlepšího přítele, svět přišel o úžasného umělce a krásnou osobnost. Jsem úplně zničená,“ uvedla k tomu jeho žena.

O odchodu této herecké legendy z našeho světa se zatím úřady nechtějí moc šířit, ale podle prvních zpráv se herec nejspíš udusil poté, co již nezvládal své depresivní stavy, podle rodiny se jedná nejen o tragický konec, ale i velmi náhlý.

Na Williamsovi totiž v poslední době nebylo vidět, že by měl mít podobné myšlenky a podle ženy byl šťastný a navíc natáčel v této době dva filmy, chystal i pokračování Táty v sukni 2.

Otec tří dětí ale nejspíš už radost v životě nacházet nedokázal, a když ztratíte naději, je to úplně to nejhorší…