Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Noční řádění Justina Biebera rozdělilo Česko na dva tábory: Jsou to najaté společnice, nebo jen dívky šířící radost?

+ Dalších 52 fotografií
Českem se zmítá obrovský skandál kolem Justina Biebera a jeho noci strávené v Praze. Do celé aférky se přidává čím dál tím více Čechů, kteří si myslí, že zrovna oni mají pravdu. Jedna polovina má holky za najaté tanečnice či společnice a ta druhá se jich naopak zastává.

Kanadský idol náctiletých holek měl koncert v Praze minulou sobotu, ale jeho noční řádění nedá spát téměř celému Česku. Už je naprosto jasné, jak celá jeho pouť noční Prahou probíhala.

S největší pravděpodobností nechal svůj tým, aby během jeho koncertu v sobotu vyhledal z davu fanynek šestici náhodných dívek. Tyto dívky musely údajně před setkáním se svým vytouženým idolem podepsat smlouvu o mlčenlivosti na zhruba 75 miliónů korun. Nesměly se se zpěvákem fotit, točit videa nebo jakkoliv sdělovat pikantnosti z jejich vytoužené noci.

V neděli nastoupila druhá garda holek. Tyhle ovšem už nevybíral tým kolem Justina Biebera (22). Tyhle dívky byly najaté přes českou agenturu a té musely podepsat také smlouvu.

Nyní je v celé kauze chaos. Holky začínají zmatkovat, protože nevědí, co mohou říct a co ne. Každá tvrdí něco jiného a jejich výpovědi se značně rozchází. Děvčata jsou nervózní, protože jim hrozí vysoká pokuta.

Také celé Česko neví, co si má o téhle kauze myslet. Jedni tvrdí, že holky jsou obyčejné společnice a najaté striptérky, které měly za úkol obšťastňovat Justina po jeho koncertě. Řada lidí, kteří si toto myslí, krásné Češky odsuzuje.

Druhá polovina Čechů je naštvaná na tu první, protože dle jejich tvrzení je naprosto evidentní, že dívky nejsou žádné lehké holky. Jsou to pouze děvčata, která měla to obrovské štěstí a setkala se s Justinem. K žádným žhavostem nemuselo vůbec dojít a holky byly rády, že svého idola mohly vidět na vlastní oči a prohodit s ním pár slov. Tohle je jejich splněný sen přece.

Tak kde je pravda?

Související články

Další články