Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Noční něžnosti Emmy Smetany a Jordana Haje: Kolonáda jim byla malá!

Emma Smetana a Jordan Haj.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Jiří Masojídek
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
Láska

Čtrnáct let. Tak dlouho se Emma Smetana a Jordan Haj znají a tak dlouho tvoří pár. Ani po tolika letech si ale nezevšedněli. To dokazují i na karlovarském festivalu, což ukazují i snímky fotografů eXtra.cz. Nejenže bez sebe nedají ani ránu, něžnostem se nevyhýbají ani ve chvíli, kdy jsou zcela sami. 

„Dva týdny jsme se okatě nesnášeli, ukazovali jsme si, kdo je víc, to větší sebevědomí. Já jsem ale nebyl moc intelektuální,“ prozradil začátky jejich vztahu před časem v talkshow 7 pádů Honzy Dědka sám Jordan Haj. Emma Smetana navíc přiznala, že jí její bratranec radil, aby si s ním vůbec nezačínala.

Vztah jim vymlouvali

„Bratranec mi doporučoval, abych s ním nechodila. Věděl, že to je člověk na ženském trhu úspěšný. Počítala jsem s tím, že kdyžtak si to srdce zlomím, ale že to stejně bude stát za to,” připomněla své dávné pocity Emma, která dnes určitě nelituje, že dala na své city a s Jordanem si začala.

Nejenže spolu vychovávají dvě krásné dcery, ale stále vedle sebe září jako dvě hrdličky. Na námi pořízených snímcích z karlovarské kolonády sice nevypadají jako nejšťastnější hrdličky pod sluncem, nakonec ale skončili v objetí a vyrazili spolu na párty do Bokovky. A ani tam se od sebe nehnuli na krok a nakonec v objetí odcházeli domů.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy