Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Noční můra Petry Hřebíčkové: Myslela jsem si, že neotěhotním, musela jsem vyhledat šamana

Petra se dočkala třetího potomka. Na snímku se svým partnerem, hercem Matějem Dadákem.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Těhotenství

Herečka Petra Hřebíčková (41) v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že čeká s partnerem Matějem Dadákem třetí dítě. V té samé show se nyní opět rozpovídala na téma těhotenství a přiznala, že před prvním dítětem měla velký strach, zda vůbec otěhotní. Musela tak navštívit šamana.


Hvězda filmů Muži v naději nebo Bezva ženská na krku Petra Hřebíčková se těší na nový přírůstek do rodiny. Herečka zatím tají, zda jde o kluka nebo holčičku, naznačila ale, že si ke dvěma klukům Šimonovi a Mikulášovi přeje holčičku.

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se kromě očekávaného miminka rozpovídala i o jejím prvním těhotenství. Herečka totiž měla dlouho strach, že nikdy nebude mít potomka.

Bylo to jenom v hlavě

„V patnácti mi jedna paní gynekoložka řekla, že budu mít problém otěhotnět. To je skvělý, to si nesete. Později mi gynekolog začínal nabízet různé možnosti k reprodukci, mně se ale nechtělo nic brát. Tak jsem se šla poradit k šamanovi,“ přiznala v pořadu Hřebíčková.

Netradiční cesta naštěstí zafungovala a šaman Hřebíčkovou uklidnil. „Řekl mi, že to dítě musím prostě jenom pustit, že už čeká. Musela jsem si přiznat, že jsem na těhotenství nebyla úplně připravená, a tam jsem si řekla, že jo. A bylo to hned,“ zavzpomínala herečka.

Od té doby už nemá obavy, že by nemohla otěhotnět, což si sama nyní potřetí potvrdila. S dlouholetým partnerem Matějem Dadákem by se měla dočkat nové radosti v červenci, kdy má naplánovaný termín.Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy