Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Noční můra každého rodiče: Rotvajler rozsápal devatenáctiměsíční miminko

Rotvajler v New Yorku zabil člena rodiny. Devatenáctidenní chlapeček neměl šanci
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
tragédie

Rotvajler zabil v New Yorku devatenáctiměsíčního chlapce, když ho hlídali jeho sourozenci. Proč se na dítě vrhl zatím není jasné.

19měsíční chlapeček v newyorském Brooklynu zemřel poté, co ho pokousal pes jeho rodiny. Oběť byla identifikována jako Ryan Francis Foster. V té době s ním byli doma jeho starší bratři ve věku 9 a 11 let spolu s rodinným rotvajlerem.

Policisté přijeli do newyorského bytu těsně po půl jedenácté večer. Na místě zjistili, že malé dítě silně krvácí z několika ran na krku a rameni, uvedlo newyorské policejní oddělení v prohlášení.

Úřady uvedly, že chlapcův otec, identifikovaný jako Vernon Foster, nechal Ryana v péči svých dvou sourozenců, zatímco šel do práce. Zatím není jasné, proč se rotvajler stal vůči dítěti agresivním.

Po útoku vzali starší chlapci svého malého bratříčka ven hledat pomoc. Ryan byl převezen do nedaleké nemocnice, kde byl následně prohlášen za mrtvého. „Je to strašná situace,“ řekl zpravodajské stanici ABC asistent náčelníka newyorské policie Michael Kemper. "Hrozná situace pro ně a určitě pro rodinu, která je touto tragédií zasažena," dodal.

Ani jednomu ze starších dvou dětí se nic nestalo. Pes byl v průběhu vyšetřování z bytu odebrán. Podle informací poskytnutých úřady to není poprvé, kdy byl rotvajler vůči dětem agresivní. Asi před dvěma lety pes zaútočil na jednoho z Ryanových starších bratrů.

Otec dítěte byl ve středu zatčen a je podle policie obviněn z vraždy, zabití z nedbalosti a z jednání, které poškodilo dítě. Sousedé zřídili nedaleko bytu pomníček na počest malého chlapce. Lidé k němu nosí svíčky, plyšová zvířata a fotografie.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy