Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Noční můra každého rodiče: Nechali děti (†7 a †10) bez dozoru, jejich mrtvá těla našli v truhle

Dvě děti se zasekly v truhle a zemřely.
Zdroj: Profimedia
Udušení

Naprostá tragédie zasáhla rodinu ve městě Mykilske na Ukrajině. Do historické truhly z 18. století vlezly dvě malé děti, jenže když zavřely víko, zaseklo se a ony se uvnitř udusily. Informoval o tom Mirror.

Detektivové v městečku Mykilske na Ukrajině zahájili vyšetřování vraždy dvou malých dětí. Sourozenci Anna (10) a Mikhail (7) byli doma sami, když v tom se rozhodli, že vlezou do historické truhly z 18. století, kterou měla jejich rodina doma.

Rodiče Světlana (35) a Stanislav (41) se vydali na sběr brambor do asi osmnáct mil vzdáleného místa a o aktivitách svých dětí tak neměli ani ponětí. Jak děti vlezly do truhly, zavřely za sebou těžké víko. Jenže to se zaseklo a děti se tak nemohly dostat ven. Bohužel se nakonec udusily, jak informoval Mirror.

Děti mohly přežít

Policii rodiče uvedli, že ještě v deset hodin s dětmi mluvili, ale o hodinu později už nezvedaly telefon. Domů se vrátili pozdě odpoledne, a když nemohli najít své děti, zavolali policii. Ta nakonec objevila dvě mrtvá těla v historické truhle.

Detektivové uvedli, že se západka zřejmě zavřela tak, že ji děti nemohly otevřít zevnitř. „Ale jde o to, že se dalo víko pozvednout tak, že tam byla mezera pro vzduch,” uvedl tamní detektiv podle již zmíněného webu. Okolnosti tragédie dál vyšetřuje ukrajinská policie.

Související články

Další články