Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Noční můra každé nastávající matky: Atletka ukázala, co jí dva porody udělaly s jejím břichem

Stephanie má na břiše nevzhledné strie.
Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Těhotenství je pro každou ženu to nejkrásnější období v životě. Ale někdy nechá na ženském těle nepěkné následky. Profesionální atletka a dvojnásobná matka Stephanie Rothstein Bruce (32) ukázala bez servítků svoje břicho plné strií. Rozhodně se za něj totiž nestydí!

Každý vidí jen celebrity, které porodí a zanedlouho se vrátí zpátky na scénu se sexy figurou. Realita je ale trochu jiná. Dítě v břiše vám může kůži vytahat tak, že vám na něm zanechá nevzhledné strie. A to je noční můrou každé nastávající maminky.

Atletce Stephanii dva porody kompletně změnily celé břicho. To, co jí tam zůstalo, by žádná žena mít nechtěla. Jenže stát se to může. Na jiných částech jejího těla nevidíte žádné následky těhotenství. Má pevný zadeček a svaly na nohou i rukou.

Atletka na svém Instagramu a Facebooku zveřejnila fotografie, kde odhaluje svoje tělo. Chce ukázat matkám a ženám po porodu, že se nemají za co stydět. Přestože každý den běhá a letos se chystá dokonce na olympiádu, břicho se jí mění hodně pomalu. Ona se za něj ale nestydí a hrdě ho všude ukazuje. Na Instagramu už ji sleduje více než 22 000 lidí.

Stephanie je velmi otevřená a nebojí se mluvit prakticky o čemkoliv. Ráda zodpoví i dotazy svých fanoušků. Podělila se s nimi dokonce i o to, že po porodu si občas ještě cvrkne do kalhotek. Tak to prý prostě je a každá žena by to měla brát jako fakt, a ne se z toho hroutit.

„Občas mě bolí i žaludek, ale pomalu se to vrací do normálu,“ svěřila se Stephanie. Nyní se chystá na olympiádu, a tak běhá denně dlouhé vzdálenosti. Doma má dvě děti ve věku 21 měsíců a 6 měsíců.

Související články

Další články