Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Noční můra Dary Rolins se naplnila: Moje tělo se úplně rozpadlo, přiznala zpěvačka

Noční můra Dary Rolins se naplnila: Moje tělo se úplně rozpadlo, přiznala zpěvačka
Zdroj: archiv Dary Rolins
+ Další 4 fotografie
karanténa
Konečně se může pořádně věnovat dceři Lauře (12), ale má i svoje neduhy. Dara Rolins (47) přiznala, že ji v karanténě pronásleduje ta nejhorší noční můra. Zpěvačka, která celoročně dře na své postavě, si v Top Staru postěžovala, že je teď ve velmi špatné kondici!

Stejně jako jiné pracovně vytížené matky je Dara Rolins ráda, že se v karanténě může naplno věnovat dceři Lauře. „Má to svoje kouzlo. Děláme věci, které jsme spolu předtím nedělaly, jsme spolu víc, víc si povídáme, čas se zpomalil, koukáme na Harryho Pottera, na všechny díly už poněkolikáté,“ prozradila zpěvačka v pořadu Top Star.

Jenomže domácí izolace kvůli koronaviru má i stinné stránky. Dara, která si zakládá na perfektně vypracovaném tělíčku, vyšla ze cviku. „Moje tělo se na chvíli úplně totálně rozpadlo, protože asi mělo pocit, že teď může odpočívat, takže - opar, ječný zrno, teď aktuálně mám rýmu...,“ posteskla si zpěvačka, pro kterou ale nebude problém dát se zase dohromady.

Není si na co stěžovat

Dara s dcerou Laurou přečkávají epidemii v honosné vile za Prahou. Původně tam s nimi žil i rapper Rytmus, se kterým se zpěvačka před dvěma roky rozešla.

Nad "rozpadajícím se tělem" ale nakonec Rolins mávla rukou. "V zásadě jsme zdravé, v tom nejzákladnějším slova smyslu. Tím pádem si myslím, že není na místě si stěžovat," řekla závěrem.

Související články

Další články