Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Noční král zanechal ve Hře o trůny českou stopu: Na place pouštěl Nedvědy!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
furdík kraluje
Slovenský herec a kaskadér Vladimír Furdík (48), kterého kolegové v zahraničí přezdívají Vlado nebo Furdo, se ukázal nejen v několika dílech Hry o trůny, ale i v dokumentu z natáčení nazvaném Hra o trůny: Poslední hlídka. Tam české fanoušky seriálu zaujalo především to, jakou hudbu si jako Noční král pouštěl.

Populární seriál Hra o trůny je definitivně u konce. Fanoušky údajně čeká minimálně jeden související seriál, který má ukazovat dobu dávno před bojem o železný trůn. Do té doby se mohou podívat alespoň na dvouhodinový dokument s názvem Hra o trůny: Poslední hlídka, který ukazuje pozadí natáčení jednoho z nejsledovanějších seriálů všech dob.

Dokument není klasickým filmem o filmu, nýbrž odhaluje všechny vtipné, drsné i emotivní momenty, které se na place odehrály. Pokud ale něco české a slovenské fanoušky opravdu nadchlo, byla to chvíle, kdy v pozadí slyšeli píseň Podvod od Honzy Nedvěda Tu si tam nepouštěl nikdo jiný než Vladimír Furdík, který si jako kaskadér ve Hře o trůny střihl více rolí, ale nejznámější je jako Noční král

Ačkoliv celý dokument je velmi dojemný a ukazuje, že i přes všechny těžké chvíle bylo pro štáb naprosto zdrcující se po deseti letech rozloučit, tento moment byl jedním z těch, u kterých se fanoušci dojatě pousmáli. Furdík má zkrátka dobrý hudební vkus a snažil se své kolegy poučit o tom, jak vypadá kvalitní muzika.

Související články

Další články