Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Noční dostaveníčko Kostkové ze StarDance: PRVNÍ FOTO s utajovaným manželem!

+ Dalších 12 fotografií
StarDance
Už se začínalo zdát, že se moderátorka StarDance Tereza Kostková (42) za svého manžela stydí. S režisérem Jakubem Nvotou (41) se po svatbě nikde neukázala. Paparazzi je ale přistihli při nočním dostaveníčku v centru Prahy.

Tereza Kostková si své soukromí úzkostlivě střeží. Když se moderátorka StarDance na konci roku 2015 rozvedla s Petrem Kracikem (60), trvalo dlouho, než se přiznala k novému vztahu.

S režisérem Jakubem Nvotou se brali letos v srpnu. Veselka proběhla v uzavřeném kruhu přátel a rodiny. Teprve po dvou měsících se ruku v ruce ukázali v centru Prahy a vznikla tak jejich první posvatební fotografie!

Jakub donesl Tereze nádherný pugét. Dvojice se procházela ulicemi stověžaté a vybírala hospodu, ve které se navečeří. Po jídle odjeli do společného bytu taxíkem.

Nedá se čekat, že by se teď podobné vycházky staly pravidlem. Kdekoliv se Tereza objeví, tam je bez manžela. Zkrátka chce, aby jejich vztah zůstal za oponou.

Mohlo by vás zajímat

Další články