Oním dramatem se stal zápas mezi domácím Janem Krájíčkem a Tomášem Kučákem. Druhý jmenovaný totiž po ráně do hlavy upadl přímo v ringu do bezvědomí a musel být oživován. „Díky přítomnosti fantastických lékařů se povedlo Tomáše zachránit a podle verdiktu lékařů by měl být v pořádku. Bohužel podobná zranění k bojovým sportům patří a nedá se jim nijak předejít,“ vysvětlil pořadatel Alex Chocholouš, který se za zraněným zápasníkem vypravil i do nemocnice.

Nepříjemné zranění bylo ale jedinou kaňkou na povedeném večeru. Zápasníci předvedli několik efektních knockoutů, které zvedly diváky ze sedadel zaplněné dobříšské haly. Zřejmě nejzajímavější zápasy předvedli místní zápasníci. Bernard Plavec si v neskutečné štípané poradil s Karlem Nečesánkem. A skutečným vrcholem se pak stal závěrečný match, kdy si Luboš Raušer udělal sekanou z polského mistra Blawdziewicze.

"Děkuju všem sponzorům a partnerům, především pak Profirentcars – půjčovna luxusních a sportovních vozů, Nejdrazsipneu.cz a Bios s.r.o. Dobříš – největší výrobce vazníků v ČR. Bez jejich pomoci bych tuto akci nikdy nedotáhl do konce a doufám, že se tady za rok opět uvidíme,“ poděkoval na závěr večer Chocholouš.