Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Noc Bojovníků 3 se blíží, koná se již v sobotu: Organizátor slibuje megashow!

Půjde o perfektní zápasy.
+ Další fotografie
Na Dobříš do nově rekonstruované haly se vrací Noc Bojovníků s číslem 3. Bude zde k vidění jedenáct zápasů ve stylu box, thaiboxing a K-1, a to v podání borců, kteří patří mezi absolutní tuzemskou špičku. Co všechno vás čeká?

Na Noci bojovníků 3 se představí jeden z největších mladých talentů ČR Erik Micka, Ivashcuk Viaceslav, Jiří Holeček, Marek Červinka, Martin Sawicki, Kryštof Mareš, Tomáš Laube, Josef Hanuš, Petr Giňa a Filip Pernica. V barvách domácího Boxing Clubu Dobříš se představí ve své premiéře v ringu Dominik Borovka. Zahraniční fighter dorazí z Holandska – Sabastian Levy Rasters bude nejtěžším soupeřem pro Erika Micku v jeho dosavadní kariéře.

Dále galavečer nabídne borce, jako jsou Vasil Ducár – World champion King of Kings 2017 , vicemistr Iska World, mistr v olympijském boxu a mistr v thaiboxu. Jakub Ibl – Bronzový WAKO K-1 EUROPEAN CUP2017, Mistr ČR v K-1 2016, vítěz Czech open a champion Full contact 2016, vítěz Slovak open K-1 2016. Bernard Plavec – vítěz pyramidy Souboj Titánů 2017, Mistr ČR Muay Thai CMTA. Gor Harutjunjan – Šampion EUMS Evropský titul 2017, WAKO K-1 EUROPEAN CUP 2017. Daniel Veidenthaler – am. šampion CMTA, bronzový z World Championship Muay Thai IFMA a vícemistr Europe Championship Muay Thai IFMA 2013.

Jakub Stelšovský – držitel profesionálního pásu IPCC v Muay Thai 2017 a slovenského mezinárodního pásu WKU v Muay Thai 2016, vítěz mezinárodního poháru WAKO Austrian Classics – World Cup 2016, vícemistr světa WKF. Josef Vít – mistr ČR v K-1 2016, mistr ČR v K-1 2015 a vícemistr Czech Open v thajském boxu 2015. Matěj Kozubovský – šampion finálové pyramidy prestižní Evropské Muay-thai ligy / EML 2017, C.M.T.A. Filip Hučín – mezinárodní mistr ČR v Low kick 2017 a 2015, mistr ČR v K-1 2016, vícemistr Czech Open 2016 a bronzový 2015 v thajském boxu, vicemistr světa K-1 WKF 2014. Ivo Zedníček – Český reprezentant ME WAKO 2008, Portugalsko, MS WAKO 2009 Rakousko bronzový v Oriental MS ISKA 2010 Španělsko. Petr Haiser – Champion IPCC v Muay thai 2017 a Champion European WFC Muay thai 2017. Michal Dufek – držitel světového titulu WBU a GBF, dvojnásobný mistr ČR v boxu a česká jednička.

Tato nabitá jména, která máte možnost vidět 7. dubna 2018 na Dobříši, připravil hlavní organizátor Alex Chocholouš, pro kterého je to již třetí galavečer. „Jsem velmi rád, že když oslovuji trenéry, fightery, tak mají chuť a zájem u nás zápasit. Doufám, že atmosféra bude jako loni, kde se hala otřásla v základech. Letos jsem začal spolupracovat s promotérskou organizací Yangames, kde mi pomáhá Andy Smrčka a Monika Soukalová. V pořádání galavečerů v bojových sportech, jak všichni víme, mají hodně zkušeností. Věřím, že jsou pro nás přínosem a že galavečer bude opět stát za to! Hlavní zápas mezi Jakubem Iblem a Vasilem Ducárem neskončí na body a budou lítat bomby!“ říká hlavní organizátor.

Dorazte 7. 4. 2018 do sportovní haly na Dobříši. NOC BOJOVNÍKŮ 3 se blíží – VSTUPENKY a VIP STOLY stále v předprodeji – více na Facebooku nebo adrese nbdobris@seznam.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články