Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

No to je tedy „šok“: Prima potvrdila, že X Factor bude! V porotcích je chaos, Prachař neví a rád by, kolaborantka Bílá údajně podepsala jen Slovákům! A co „noname“ Celeste Buckingham?

Leoš Mareš je ztělesněním a původní tváří X Factoru, takže dal letos
přednost Hlasu ČeskoSlovenska na Nově, protože peníze a sledovanost jsou
logicky víc než nudná Bílá a Slávik za zadkem.
Zdroj: herminapress.cz

Tak to je tedy vážně „překvápko“, hihihi.

Televize Prima dnes jako poslední instituce nebo médium v zemi konečně potvrdila, že odvysílá další řadu talentové soutěže X Factor, na kterou jsou tady všichni „děsně“ zvědaví zejména poté, co vzal Leoš Mareš (37) zase dráhu na Novu. Zatímco konkurenční Nova (autor článku pro ni pracuje, takže je jasně zaujatý a nevěřte mu ani slovo) už dva měsíce připravuje svůj Hlas ČeskoSlovenska a sbírá poslední použitelné talenty, Prima se zatím dost hledá.

Dnes nám sice konečně ústy svého (po letech konečně prvního příčetného) šéfa komunikace Jiřího Haramula řekla „Ano, odvysíláme to“, ale jinak není moc co tajit. Už dříve se dostalo ven, že notorická pravdoláskařka Lucie Bílá (47) pro sichr podepsala Slovákům z JOJky a další očekávaná posila – Jakub Prachař (30) – sympaticky neví, na čem je: „Rád bych vám něco potvrdil, ale fakt nevím, jak to je. Odjíždím do zahraničí a nějak se to teď konkrétně se mnou neřeší a já to taky nijak neřeším, nezlobte se, nevím, co bych k tomu víc říkal a taky proč, že ano, na shledanou,“ řekl nám předevčírem herec a balil si přitom do báglu plavky, šipky a plakát Vojty Dyka (28) a Yoko, pardon Tatiany Vilhelmové (35).

Reálně vypadá také podivné angažmá céčkové celebrity – zpěvačky Celeste Buckingham (18), což je po Slovákovi Vilu Rozborilovi (46) další hvězda, na kterou se talentovými show znuděný český divák doslova třese.

A co vy, také jste tak na Lucku Bílou, Rozborila a Celeste nadržení? Napište nám!

P.S.: Krátce po vydání článku volala JOJka a prý to máme celé blbě, to jen pro upřesnění!

Související články

Další články