Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

No konečně! Ewa Farna ukázala větší lýtka a pak přišla konečně změna! Začala znovu makat

Ewa znovu na sobě začala makat. Držíme jí palce na její cestě!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
Že by konečně změna, na kterou mnozí kritici Ewy Farné (24) čekají jako na zázrak? Vypadá to, že ano... Oblíbená a krásná zpěvačka na sobě znovu začala makat, když se objevila v prostorách posilovny ve sportovním oblečení. A možná dozrálo rozhodnutí, kdy si řekla už dost, teď vám všem vytřu zrak.

Poslední měsíce se spustila vlna kritiky na to, jak se mimořádně talentovaná čtyřiadvacetiletá zpěvačka zakulacuje. Navíc její fanoušci ji v jejím tloustnutí podporovali. Jenže Ewa sama moc dobře už začala tušit, že kdyby měla o pár kilogramů méně, všichni zmlknou a je klid. A především se nevystavuje zdravotním rizikům, které obezita přináší.

Teď se objevila v prostorách posilovny, kde začala trápit s partou kamarádů své tělíčko. „Bylo to silné,“ uvedla ke snímku Ewa, která ještě nedávno klidně mohla být hvězdou přehlídkových mol.

U zpěvačky se dlouhodobě vyskytl problém, kdy sama přiznala, že se nestačí zdravě a pravidelně stravovat. Při přejíždění z vystoupení a akcí si ráda zaplnila žaludek bagetou a nutriční průšvih byl na světě… Její metabolismus na to zareagoval po svém, když začal ukládat tuky a váha Ewy šla pomalými krůčky nahoru.

Jestli jí nadšení z hubnutí vydrží, už brzy se dočkáme toho, že zpěvačka bude v neuvěřitelné formě. A všichni jí moc unisono přejí, aby předvedla, že má skutečně silnou vůli. Držme jí na její cestě za skvělou postavou palce!

Související články

Další články