Poslední měsíce se spustila vlna kritiky na to, jak se mimořádně talentovaná čtyřiadvacetiletá zpěvačka zakulacuje. Navíc její fanoušci ji v jejím tloustnutí podporovali. Jenže Ewa sama moc dobře už začala tušit, že kdyby měla o pár kilogramů méně, všichni zmlknou a je klid. A především se nevystavuje zdravotním rizikům, které obezita přináší.

Teď se objevila v prostorách posilovny, kde začala trápit s partou kamarádů své tělíčko. „Bylo to silné,“ uvedla ke snímku Ewa, která ještě nedávno klidně mohla být hvězdou přehlídkových mol.

U zpěvačky se dlouhodobě vyskytl problém, kdy sama přiznala, že se nestačí zdravě a pravidelně stravovat. Při přejíždění z vystoupení a akcí si ráda zaplnila žaludek bagetou a nutriční průšvih byl na světě… Její metabolismus na to zareagoval po svém, když začal ukládat tuky a váha Ewy šla pomalými krůčky nahoru.

Jestli jí nadšení z hubnutí vydrží, už brzy se dočkáme toho, že zpěvačka bude v neuvěřitelné formě. A všichni jí moc unisono přejí, aby předvedla, že má skutečně silnou vůli. Držme jí na její cestě za skvělou postavou palce!