Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

No fuj! Takhle se vycpávají vaši domácí mazlíčkové

vycpávání zvířat
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Stojí to desítky tisíc korun, jedná se o vrchol nevkusu a příbytek pro miliony roztočů, bakterií, hmyzu a možná i něčeho horšího, přesto se nenajde jediná síla na světě, která by lidem zabránila nosit své mrtvé miláčky na vycpávání a tyto bizarnosti si pak vystavovat ve skleněné vitríně.

Ale pokud někdo umí vydělat na lidech, kteří nevědí, co s penězi, je to jen jeho plus. Američan Anthony Eddy je synek farmáře, takže má k fauně velmi blízko, a po celý život se velmi úspěšně živí tím, že vrací ideu života chlupatým mrtvolkám.

Páníčkové nebo úspěšní lovci si na své mazlíčky či trofeje musí počkat přinejmenším rok a celou preparaci slušně zaplatit. Není to totiž žádné nacpání vaty do prázdné kožešiny, ale vysoká věda a chemie, a na vše navíc dohlíží i veterinář.

Pokud si majitel přeje navíc vymodelovat zvíře do nějaké polohy, je práce o to obtížnější a Anthony to přirovnává ke stejné práci, jako když umělec maluje svůj obraz. Nejvíc práce mu ale dávají lovci se svými trofejemi, poraněná kůže vysoké není podle majitele živnosti zrovna jeho oblíbená zakázka.

Nechcete ani raději myslet na to, že váš pejsek nebo oblíbený kanárek jednou pojde? eXtra.cz vám radí, abyste se spíš po jeho smrti raději kochali fotkami a zvířátko dali spálit, než rok čekat na navrácení nemravně drahého zombíka.

Související články

Další články