Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nízká záloha, děti zdarma i super slevy pro dospělé, tahle exotika vás bude bavit!

Zdroj:

Lenošení na pláži zalité sluncem, pozorování dalekého obzoru, v jedné ruce kokosový ořech s brčkem. V druhé telefon pro zachycení daného okamžiku a jeho sdílení s ostatními, na míle daleko vzdálenými, balícími se do zimních bund. Ano! Přesně takto může vypadat i vaše exotická dovolená, kterou si užijete s CK Blue Style za výjimečné ceny a slevy úplně pro každého. 

“Spustili jsme prodej Exotika 2021/22, kde jsme se zaměřili především na dostupnost jak místní, tak cenovou. Podzim i zima mohou být dlouhé, tak proč si je nezkrátit teplem a sluncem v exotických destinacích, kde sníh neznají?.” říká Ilona Topolová, tisková mluvčí CK Blue Style

CK Blue Style nabízí v rámci nabídek First minute spoustu výhod, jako třeba nízkou zálohu, děti zcela zdarma i velice zajímavé slevy pro dospělé. Všechny slevy a výhody naleznete přehledně zde.

A o jaké exotické destinace bývá běžně ten největší zájem? Třeba o Spojené arabské emiráty, které vás okouzlí průzračným mořem, plážemi s jemným pískem, tradiční arabskou kulturou, ale také kontrasty, které jinde neuvidíte. Zažijete vše od drsných hor a písečných dun přes bílé pláže a zelené oázy až po luxusní obchodní centra budoucnosti. “Spojené Arabské Emiráty jsou místem, kde můžete zažít vlastně cokoliv jen chcete.” dodává Topolová.Mezi další velice oblíbenou destinaci patří v podzimních i zimních měsících Egypt. Tato africká země je oblíbená jak v létě, a to především pro rodiny s dětmi kvůli velice teplému moři, tak v zimě, kdy zde panují příjemné teploty kolem 25◦ C a turisté tak využívají možnosti cestování a objevů. “Údolí králů, pyramidy v Gíze i další atraktivity Egypta jsou v zimních měsících mnohem volnější než v plné letní sezóně. Naši klienti tak mnohem vice využívají nabízených výletů, které kombinují s odpočinkem u bazénů nebo na pláži.” vysvětluje Topolová.V posledním roce se staly obrovským hitem Maledivy. Tyto korálové ostrovy jsou pokryty palmovými háji, lemovány písčitými plážemi i průzračnými lagunami. Pozitivní zprávou je, že se už dávno nejedná o destinaci určenou výhradně pro společenskou smetánku. Ceny zájezdů na Maledivy jsou totiž oproti minulosti často až překvapivě nízké. „Maledivy tento rok zažily obrovský boom a jsme přesvědčeni, že zájem o tuto lukrativní destinaci bude i nadále pokračovat. Nabídku jsme rozšířili o několik nových hotelů a klienti tedy budou mít rozhodně z čeho vybírat,“ dodává Ilona Topolová, tisková mluvčí CK Blue StyleV nabídce máme také magické Seychely, ráj zvaný Keňa i tropický ostrov Mauricius.


Související články

Další články