Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Niterná zpověď o těhotenství: Berenika Kohoutová přiznala, že trpí jako zvíře

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
upřímně
Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Ne u každé budoucí maminky to ale platí a také ne každá přizná, že těhotenství patřilo spíše k opravdu těm slabším životním obdobím. O tom ví své i herečka Berenika Kohoutová (28), která se nebojí své pocity ohledně těhotenství sdílet na svém Instagramu. V případě Bereniky se ale o procházku růžovým sadem zrovna nejedná.

Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová je jednou z těch slavných žen, které letos oznámily, že čekají potomka. Berenika otěhotněla s přítelem Kryštofem poměrně po krátké době a od začátku se netají tím, že je šťastná. Jenže v posledních měsících začala Berenika pociťovat i odvrácenou tvář požehnaného stavu a rozhodla se své pocity sdílet se širokou veřejností.

Na svém instagramovém profilu si zpěvačka postěžovala na poslední tři měsíce, které ji po všech stránkách vysilují. „Vůbec jsem nechápala holky, co říkaj, jak bylo těhotenství nejkrásnější období jejich života,“ začala Berenika s popisem svých pocitů. „Jak se mám cejtit nejkrásnějc, když je mi tři měsíce blbě, mám deprese, propady hladu a nevím, jak se mám sžít s nějakým cizím tvorem, když ho nevidím, neslyším, nevnímám?“ popsala své rozhořčení.

Berenika si posteskla i nad tím, že těhotenství neovlivňuje jen ji, ale její náladové stavy odnáší i její okolí, což ji samozřejmě mrzí. „Dělám svýmu klukovi scény (před kamarádama. A před rodinou. Jeho.), protože jo, jdem na večírek, ale jak si vůbec může dovolit pít, když já nemůžu? Jak se kolem mě všichni můžou veselit, když já si můžu dát tak možná malý pivo?“ Pro Bereniku, která se baví ráda a nějakou tu skleničku také dokázala na večírcích popít, to musí být opravdová muka…

Zároveň si ale dcera Ireny Obermannové uvědomuje, že je těhotenství zázrak, a přiznává, že se těší na porod a na chvíle, kdy se bude sžívat se svým miminkem. Podle toho, co prořekla na křtu knížky Bereničina rodinná známá, čeká herečka holčičku.

Přejeme tedy Berenice, ať náročné období těhotenství zvládne co nejlépe.

Související články

Další články