Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nirvana Venduly Pizingerové: Pochlubila se fotkou syna jako z ikonického alba

Vendula Pizingerová: Pochlubila se fotkou syna jako z Nirvány
Zdroj: Se souhlasem Venduly Pizingerové
+ Další fotografie
fotografie

Na instagramu se Vendula Pizingerová (49) pochlubila fotkou svého syna Josefa (1). Dítě vyfocené při plavání v bazénu imituje slavnou fotografii z přebalu desky hudební skupiny Nirvana Nevermind.

Svého syna Josefa nechala zvěčnit Vendula Pizingerová. Na instagram umístila jeho fotografii při plavání v bazénu s popiskem Nirvana a hashtagem #josifeknas. Odkazovala tím na slavný přebal alba Nevermind od hudební kapely Nirvana z roku 1991.

Dítě z Nirvany se soudí o peníze

Kuriózní dohru měl originální snímek z alba Nirvány. Spencer Elden (30), který stál jako dítě modelem na obálce druhého ikonického alba hudební skupiny, nyní žaluje kapelu za dětskou pornografii a sexuální vykořisťování dětí. 

Žaloba je podána proti všem členům kapely Nirvana včetně pozůstalosti zesnulého zpěváka Kurta Cobaina a jeho vdovy Courtney Love. Jmenuje také uměleckého ředitele kapely Roberta Fishera, producentku Heather Parry, producenta Guye Osearyho (který částečně spravuje Cobainovu pozůstalost s Courtney Love) a nahrávací společnosti zodpovědné za distribuci záznamu, včetně UMG, Warner Records a Geffen Records.

Jak uvádí web The GuardianElden požaduje od každého obžalovaného 150 000 dolarů spolu s blíže neurčenou částkou náhrady škody. Žaloba tvrdí, že Nirvana „komerčně sexuálně zneužívala“ Eldena, když mu byly čtyři měsíce.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy