1. Muchlovačka s jejím klukem

Téma snu, který se vám předchozí noc zdál, může být tak ožehavé, že ho za žádnou cenu neprozradíte ani své nejlepší kámošce, protože byste se musela propadnout do nejhlubšího pekla. Přece jí neprozradíte, že jste se ve snu muchlovala s jejím klukem, protože se vám už tak dlouho líbí!

2. Tvůj táta byl moc fajn

Žádná holka za živého boha neřekne nahlas své blízké přítelkyni, že si to v říši snů rozdávala s jejím tátou. Je to vaše kamarádka už dvacet let a její táta vás pravděpodobně zná už od té doby, co jste byla malá. Takže sex s ním je přinejmenším zvrácený. Ale co naděláte. Snům neporučíte.

3. Sex s celebritami

Všichni koukáme na televizi a sledujeme média. Mozek se následně může cítit popleten, a tak se pak nemůžeme vinit z toho, že máme divoký sex třeba s Karlem Gottem (78) nebo Vlastimilem Harapesem. Je jistá možnost, že Gott by s vámi před lety skotačil. U Harapese byste asi nepochodila…

4. Trocha experimentování

Touha experimentovat je silnější než my a, i když v reálném životě divoši nejsme, ve snech se to může projevit, proto není divu, že se vám zdálo, že jste s onou nejlepší kamarádkou spala. Každá dívka se tajně chce vyspat s dívkou. A každý muž si to přeje vidět.

5. Mám ráda zvířátka

Lidská mysl je nevyzpytatelná, proto, když se půjdete jedno sobotní odpoledne projít se svým klukem do zoologické zahrady, se vám v noci může snadno stát, že si to budete rozdávat s koněm nebo zebrou. Ráno se pravděpodobně budete cítit trochu znechucená sama sebou. Důvod asi kamarádce hned nepoběžíte říct.