Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nikolu ze Survivoru dojalo vyznání od Chili. Fanoušky to od hejtů ale neodradilo. Co jim vzkazují?

Chili a Nikola předvádí, jak moc dokáží být zákeřné. Místo obdivu se ale zatím dočkaly jenom kritiky.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/se svolením televize Nova
+ Další 4 fotografie
přátelství

Ačkoliv je sama pod palbou kritiky a hejtů, rozhodla se veřejně podpořit svou největší kamarádku ze Survivoru. Chili, která osobní útoky snáší lépe, na Instagramu popsala, co pro ni Nikola Čechová znamená a čím si získala její přátelství. To ale jejich hejtry neobměkčilo. Co jim vzkazují a proč je tak nesnáší? 

Nikol Čechová a Chili: Nečekané přátelství

Amatérská kuchařka Ta Thuy Dung alias Chili a youtuberka Nikola Čechová známá pod přezdívkou Shopaholic Nicol bez sebe v reality show Survivor nedaly ani ránu a táhly za jeden provaz až do chvíle, kdy se musely v duelu postavit jedna proti druhé. Jak se ale soutěžící s vietnamskými kořeny svěřila v dojemném příspěvku na Instagramu, nebyla to "láska" na první pohled.

"⁣Když jsme se potkaly na natáčení medailonku, nebyla mi vůbec sympatická," napsala Chili k sestřihu zásadních společných momentů. "Možná to bylo i tím, že jsem nevěděla, kdo je, a řekla jí, že je odvážná, že se takhle sama přihlásila do Survivoru. O to větší překvapení bylo, že jsme se zrovna my dvě tak sblížily," dodala na účet své kamarádky.

Chili zároveň přiznala, že by ji dříve nikdy nenapadlo, že si může s někým vybudovat tak pevné přátelské pouto během tak krátké doby, a samotný ostrov nazvala "katalyzátorem seznamovacího procesu".

"Jste spolu 24/7 a člověka zažijete v těch nejextrémnějších situacích. Během tří měsíců ho poznáte do takové hloubky, co za normálních okolností trvá několik let," uvedla Chili. "Nikol mi byla v těch nejtěžších chvílích neskutečnou oporou a byly to právě tyto kritické momenty, kdy jsem si ověřila, jak krásnej človíček to je," pěla chválu na Čechovou a dodala, že jí nikdy nebylo lhostejné pohodlí druhých, byla pro ostatní vrbou a uměla se podělit i o poslední kousek žvance.

Dojatý "Páreček"

"Dokázaly jsme si povídat nekonečné hodiny na pláži a pod hvězdnou oblohou. Té druhé jsme říkaly věci, které o nás často nevěděli ani naši nejbližší. Daly jsme si infantilní přezdívky - mně říkala Koláčku, já jí Párečku. Neustále jsme si ze sebe utahovaly a vtipkovaly s ostatními," svěřila se kuchařka, která stejně jako její "nejka" nepatřila zrovna k nejoblíbenějším hráčkám na ostrově.

"Zbožňuju její smysl pro humor, její srdečnost a její roztomilou poťouchlost. Navíc je to fakt dobrák od kosti," snažila se přiblížit svým followerům, proč si drobnou influencerku oblíbila, a na závěr dodala vzkaz přímo adresovaný Nikole alias Párečku.

"Můj milý Párečku, díky za to, že jsi se mnou sdílela tuhle strastiplnou cestu. Byla jsi mi obrovskou oporou, psycholožkou, parťákem, kosmetičkou i kadeřnicí. Survivor skončil, ale náš umpa-lumpa tým pokračuje dál a nehledě na to, co kdo říká, si na konci dne stejně koupíme oblíbený croissanty a společně se zasmějem životu," napsala Chili své kamarádce.

Sama Nikol byla Chiliným vyznáním úplně dojatá a neváhala se o to podělit ani na svém vlastním Instagramu prostřednictvím Instastories. "To, co sestříhala a napsala Chili, nekomentuju. Je mi jedno, co si kdo o našem kamarádství myslí. Já vím, jaké pouto jsme si vytvořily a co jsme tam zažily a ten čas strávený s ní mi dal strašně moc," připsala Nikol ke sdílenému videu od kamarádky a dodala, že přesto, že jsou každá jiná, tak jsou si v mnohém neuvěřitelně podobné. Chili je racionální typ, který Nikol držel nohama při zemi. "Naštěstí bydlí v Praze, takže se mě nezbaví," dodala bývalá moderátorka se smíchem.

Fanoušci hejty nešetřili

Jak se ale ukázalo, ani to, že o Shopaholic Nicol mluvila Chili v superlativech, její sledující nijak nepřesvědčilo o tom, že by Čechová byla kdovíjakou dobračkou. "Jak že to je? Rovný rovného si hledá aneb vrána k vráně... tragédie vy dvě (tři)," napsala pod video kaczen.ka.

Ani followerka ppajinkaa si taky neodpustila jízlivý komentář: "Moment, ta věta má být 'neustále jsme vtipkovaly na účet druhých', ne? Zas chyba, chilliáno."

"To Vaše obhajování jí stejně kůži nezachrání. Obě jste se krásně ukázaly, jak podlé a zákeřné jste! Přátelství Vám přeji, to ano. Ale jako lidi jste mi hodně odporní," napsal pajdousek, který o kvalitách charakteru obou holek zřejmě dost pochybuje.

"Děkuji Bohu, že takové 'pravé jedovaté přátelství' nemám a snad nikdy mít nebudu," křižovala se little_stressed_bunny.

Na závěr ještě dodal niko1k4: "Jsem velký fanoušek americké verze Survivor a vůbec mi nevadí žádné herní kroky, 'blindsides' apod., protože o tom ta hra je. To, co jste tam předváděly vy dvě, je ale úplně něco jiného. Lidsky odporné chování, které připomíná šikanu na střední škole, pomluvy a konkrétně u Chili ještě neuvěřitelná namyšlenost a nulová sebereflexe."


Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy