Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikola z Robinsonova ostrova šokuje! Tady je pravý důvod, proč se přihlásila do drsné reality show!

+ Dalších 61 fotografií
Krásná Nikola Donéová (27) alias Nika z Robinsonova ostrova je jednou ze dvou posledních dívek, které na ostrově zůstaly. Pokud samozřejmě nepočítáme Ostrov vyloučení. Vypadá jako křehká dívka, ale ve skutečnosti je pořádně od rány. Maskérka pornohereček, která je výrazná tím, že má vyholenou hlavu, nyní prozradila, proč se do reality show přihlásila. A budete se tedy pořádně divit!

Nika z Robinsonova ostrova vypadá jako křehká dívka, kterou byste chtěli ochraňovat. Jenže je pořádně od rány a rozhodně není z cukru! Se všemi situacemi na ostrově se dokáže pořádně poprat a není žádný ufňukánek. Tahle kráska nyní prozradila, proč se skutečně do reality show přihlásila.

„Strašně moc jsem si chtěla prožít něco velkýho, něco jiného než doposud, ačkoli jsem od svých 5 let jezdila pravidelně na tábory a účastnila se různých bojovek, v dospělosti mi za prvé tyto zážitky strašně začaly chybět a to nejdůležitější – strašně jsem toužila poznat, jaké je nic nemít, být bez telefonu, bez elektřiny, bez možnosti si koupit jídlo, být uprostřed všeho a ničeho,“ řekla TV Nova Nika, která chtěla víc poznat sama sebe jako člověka a to se jí prý splnilo.

„I když to tam strašně bolelo a bylo to těžký, tak když zrovna nebyla bouřka a ležela jsem v noci v písku, bez telefonu, mimo civilizaci, nevěděla jsem, kde jsem ani jaký je den ani kolik je hodin, a nad hlavou mi zářily biliony hvězd, poznala jsem víc hodnotu toho, že mi tluče srdce,“ pokračuje Nika, které se nebojí promluvit i o těch nejhorších zážitcích na ostrově.

„To bylo přesně to, kvůli čemu jsem se tam ocitla a ty ostatní věci kolem, to už bylo jen všechno to kolem, ale já jsem si z toho vzala víc než jen hru,“ prozradila. Jak bojuje Nika o přežití na Robinsonově ostrově, uvidíte už v pondělí večer na Nově.

Související články

Další články